house · resale
Stephensonstraat 11
7533ZT Enschede · Velve-Lindenhof · wijk Wijk 01 Hogeland - Velve · Enschede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 100 m² |
| Perceel | 115 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | EXTRA Makelaars Enschede (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 49 houses in Enschede met 70–130 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 71e percentiel (+8.5% t.o.v. mediaan van € 3.365/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Enschede
| Inwoners | 4.760 |
|---|---|
| Dichtheid | 6439 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 276.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01530100
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Stedelijk Lyceum locatie Innova — 0.45 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.31 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Oostburg — 0.96 km |
| Ziekenhuis | Medisch Spectrum Twente — 2.37 km |
| OV-station | Enschede De Eschmarke — 1.79 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | The FoodClub — 0.52 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.743 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 78.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.910 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1700 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~600 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 400 per jaar en 400 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 355 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Enschede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokkelmanlanden 40 Stroinkslanden Noord-West | 113 | B | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € 0 | |
| Willem Kalfstraat 30 Stadsveld-Noord-Bruggert | 104 | D | € 350.000 |
+€ 16.640
2 stap(pen)
|
€ 366.640 | +€ 1.640 | |
| Hunzestraat 22 Deppenbroek | 122 | C | € 350.000 |
+€ 10.980
1 stap(pen)
|
€ 360.980 | € -4.020 | |
| Palembangstraat 35 Varvik-Diekman | 113 | C | € 350.000 |
+€ 10.170
1 stap(pen)
|
€ 360.170 | € -4.830 | |
| Oosterhof 15 Ribbelt-Ribbelerbrink | 100 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 10.000 | |
| Emmastraat 228 Horstlanden-Stadsweide | 105 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 10.000 | |
| Walkottelanden 13 Stroinkslanden Noord-Oost | 117 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 10.000 | |
| Soendastraat 8 Getfert | 101 | C | € 369.000 |
+€ 9.090
1 stap(pen)
|
€ 378.090 | +€ 13.090 | |
| Bekspringhoek 127 Helmerhoek-Zuid | 109 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -15.000 | |
| Maanstraat 4 Twekkelerveld | 93 | C | € 375.000 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 383.370 | +€ 18.370 | |
| Walkottelanden 71 Stroinkslanden Noord-Oost | 111 | C | € 375.000 |
+€ 9.990
1 stap(pen)
|
€ 384.990 | +€ 19.990 | |
| Dollardstraat 20 Deppenbroek | 85 | E | € 325.000 |
+€ 18.700
3 stap(pen)
|
€ 343.700 | € -21.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Willem Kalfstraat 30 Stadsveld-Noord-Bruggert | 104 | 5 | D | € 350.000 | € 3.365 |
| Boskamphoek 97 Helmerhoek-Zuid | 99 | 5 | A | € 330.000 | € 3.333 |
| Bekspringhoek 127 Helmerhoek-Zuid | 109 | 5 | A | € 350.000 | € 3.211 |
| Soendastraat 8 Getfert | 101 | 4 | C | € 369.000 | € 3.653 |
| Oosterhof 15 Ribbelt-Ribbelerbrink | 100 | 4 | A | € 375.000 | € 3.750 |
| Bruggertstraat 27 Elferink-Heuwkamp | 91 | 5 | C | € 330.000 | € 3.626 |
| Walkottelanden 71 Stroinkslanden Noord-Oost | 111 | 5 | C | € 375.000 | € 3.378 |
| Emmastraat 228 Horstlanden-Stadsweide | 105 | 6 | B | € 375.000 | € 3.571 |
| Maanstraat 4 Twekkelerveld | 93 | 4 | C | € 375.000 | € 4.032 |
| Kokkelmanlanden 40 Stroinkslanden Noord-West | 113 | 5 | B | € 365.000 | € 3.230 |
| Walhofstraat 121 Walhof-Roessingh | 91 | 5 | G | € 295.000 | € 3.242 |
| Palembangstraat 35 Varvik-Diekman | 113 | 5 | C | € 350.000 | € 3.097 |