Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 154 m² |
| Perceel | 330 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Gortemaker (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 houses in Assen met 107–200 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+5.8% t.o.v. mediaan van € 3.223/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Assen
| Inwoners | 870 |
|---|---|
| Dichtheid | 5906 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 328.000 deze listing +60% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 9% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01060801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kentalis Tine Marcusschool (locatie Assen) — 0.29 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.21 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek — 0.24 km |
| Restaurant | Concept Anders — 0.29 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 154 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.464 per jaar (~€ 205/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.711 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2002 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~616 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning (dijkwoning) |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 590 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Assen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hunze 17 Landgoed Lariks | 171 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| Rhebruggenstraat 8 Veningerland | 136 | C | € 479.000 |
+€ 27.200
2 stap(pen)
|
€ 506.200 | € -18.800 | |
| Oosterhoutstraat 19 De Esch | 154 | C | € 450.000 |
+€ 30.800
2 stap(pen)
|
€ 480.800 | € -44.200 | |
| Alkmesschen 26 De Messchen | 180 | B | € 550.000 |
+€ 19.800
1 stap(pen)
|
€ 569.800 | +€ 44.800 | |
| Veemarktstraat 2 Oranjebuurt | 131 | A+++ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -50.000 | |
| Woerdes 112 De Kampen/De Essen | 176 | B | € 450.000 |
+€ 19.360
1 stap(pen)
|
€ 469.360 | € -55.640 | |
| Narcisstraat 1 De Dorpen | 148 | B | € 450.000 |
+€ 16.280
1 stap(pen)
|
€ 466.280 | € -58.720 | |
| Bosrank 40 Kloosterbos | 149 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 70.000 | |
| Herman Broodstraat 29 Schildersbuurt | 164 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -75.000 | |
| Vaart N.Z. 176 Landgoed Lariks | 139 | D | € 575.000 |
+€ 37.530
3 stap(pen)
|
€ 612.530 | +€ 87.530 | |
| Berberishage 21 Kloosterhage | 167 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Narcisstraat 1 De Dorpen | 148 | 6 | B | € 450.000 | € 3.041 |
| Herman Broodstraat 29 Schildersbuurt | 164 | 6 | A | € 450.000 | € 2.744 |
| Oosterhoutstraat 19 De Esch | 154 | 5 | C | € 450.000 | € 2.922 |
| Bosrank 40 Kloosterbos | 149 | 5 | A | € 595.000 | € 3.993 |
| Rhebruggenstraat 8 Veningerland | 136 | 6 | C | € 479.000 | € 3.522 |
| Vaart N.Z. 176 Landgoed Lariks | 139 | 5 | D | € 575.000 | € 4.137 |
| Hunze 17 Landgoed Lariks | 171 | 7 | A | € 525.000 | € 3.070 |
| Alkmesschen 5 De Messchen | 145 | 5 | B | € 625.000 | € 4.310 |
| Berberishage 21 Kloosterhage | 167 | 5 | A | € 625.000 | € 3.743 |
| Anreperstraat 125 Vredeveld Zuid | 166 | 6 | A++ | € 675.000 | € 4.066 |
| Alkmesschen 26 De Messchen | 180 | 6 | B | € 550.000 | € 3.056 |
| Veemarktstraat 2 Oranjebuurt | 131 | 5 | A+++ | € 475.000 | € 3.626 |