Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 262 m² |
| Perceel | 430 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Digimakelaars.nl - de Makelaar van Nederland (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 9 houses in Meierijstad met 183–340 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-0.1% t.o.v. mediaan van € 3.726/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Meierijstad
| Inwoners | 1.275 |
|---|---|
| Dichtheid | 4181 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 473.000 deze listing +106% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 13% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19480113
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Empel — 0.78 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 1.05 km |
| Apotheek | Benu — 1.02 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Erp — 0.82 km |
| Restaurant | De Chinese Muur — 0.95 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.655 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 207.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 262 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.668 per jaar (~€ 306/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.961 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2882 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~786 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2005 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Villa, vrijstaande woning |
| Dak | Tentdak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gashaard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit HR (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 1.122 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Meierijstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bunderstraat 93 Schijndel Centrum 4 | 243 | C | € 899.000 |
+€ 68.040
3 stap(pen)
|
€ 967.040 | € -7.960 | |
| Kastanjestraat 11 Boskant | 205 | B | € 900.000 |
+€ 38.950
2 stap(pen)
|
€ 938.950 | € -36.050 | |
| Meester van Zutphenstraat 12 Boerdonk | 230 | A | € 850.000 |
+€ 18.400
1 stap(pen)
|
€ 868.400 | € -106.600 | |
| Klaverwei 2 Wijbosch | 226 | A | € 845.000 |
+€ 18.080
1 stap(pen)
|
€ 863.080 | € -111.920 | |
| Heiakkerstraat 71 Mariaheide | 186 | A | € 845.000 |
+€ 14.880
1 stap(pen)
|
€ 859.880 | € -115.120 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bunderstraat 93 Schijndel Centrum 4 | 243 | 7 | C | € 899.000 | € 3.700 |
| Meester van Zutphenstraat 12 Boerdonk | 230 | 6 | A | € 850.000 | € 3.696 |
| Klaverwei 2 Wijbosch | 226 | 7 | A | € 845.000 | € 3.739 |
| Kastanjestraat 11 Boskant | 205 | 7 | B | € 900.000 | € 4.390 |
| Rietstraat 32 Wijbosch | 202 | 6 | A | € 685.000 | € 3.391 |
| Heiakkerstraat 71 Mariaheide | 186 | 6 | A | € 845.000 | € 4.543 |