databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Tortellaan 72

2566CK Den Haag · Vogelwijk · wijk Wijk 13 Vogelwijk · Den Haag

€ 1.150.000
€ 7.667 / m²
150 8kamers E
Foto 1 van Tortellaan 72 Foto 2 van Tortellaan 72 Foto 3 van Tortellaan 72 Foto 4 van Tortellaan 72 Foto 5 van Tortellaan 72 Foto 6 van Tortellaan 72 Foto 7 van Tortellaan 72 Foto 8 van Tortellaan 72 Foto 9 van Tortellaan 72 Foto 10 van Tortellaan 72 Foto 11 van Tortellaan 72 Foto 12 van Tortellaan 72

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.150 m²
Perceel442 m²
Kamers8 (5 slaap)
EnergielabelE
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Joost van Vliet Makelaars o.g. (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 51 houses in Den Haag met 105–195 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 96e percentiel (+55.5% t.o.v. mediaan van € 4.930/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — 's-Gravenhage

Inwoners5.435
Dichtheid2031 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 939.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt10%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.9 km
Afstand huisarts0.9 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05181309 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school O.G. Heldringschool — 0.32 km · 30 totaal binnen zoekradius
Supermarkt A&M Supermarkt — 0.57 km · 6 totaal binnen zoekradius
Apotheek Akelei apotheek — 0.88 km · 5 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Akelei huisartsenzorg — 0.88 km · 12 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Parnassia psycho-medisch centrum — 2.1 km · 9 totaal binnen zoekradius
OV-station 4 Zuiderstrandtheater — 2.05 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Beau Dining & Drinks — 0.52 km · 7 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 5.490 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 250.000 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel E en 150 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 5.700 per jaar (~€ 475/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 5.965 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~5100 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2250 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 3.300 per jaar en 3150 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1948
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, hoekwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieGedeeltelijk dubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterElektrische boiler
CV-ketelVaillant eco TEC plus VHR 35/5 5-S NL Solo (gas gestookt uit 2021, eigendom)
Energielabel (officieel)E
Inhoud545 m³
TuinAchtertuin, voortuin en zijtuin
Indeling8 kamers (5 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label E te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Sportlaan 327 Vogelwijk 182 D € 1.125.000 +€ 0 € 1.125.000 € -25.000
Van Beuningenstraat 19 Statenkwartier 178 D € 1.245.000 +€ 0 € 1.245.000 +€ 95.000