Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 79 m² |
| Perceel | 118 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Molenbeek Makelaars Utrecht (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Utrecht met 55–102 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 12e percentiel (-13.1% t.o.v. mediaan van € 6.485/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 4.245 |
|---|---|
| Dichtheid | 6952 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 414.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 79% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440733
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Brede School Hoograven — 0.61 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Schatkamer/BSO Schateiland — 0.64 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.83 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Nieuw Plettenburgh — 1.07 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Nieuw Plettenburgh — 1.08 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Diakonessenhuis — 2.84 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Lunetten — 1.85 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant Op Zuid — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.124 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.739 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 79 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.975 per jaar (~€ 165/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.289 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1738 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~711 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 711 per jaar en 711 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1960 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 268 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Koekoekstraat 41 Vogelenbuurt | 98 | D | € 450.000 |
+€ 6.860
1 stap(pen)
|
€ 456.860 | +€ 11.860 | |
| Leliestraat 41 2e Daalsebuurt en omgeving | 71 | F | € 450.000 |
+€ 12.070
3 stap(pen)
|
€ 462.070 | +€ 17.070 | |
| Seringstraat 88 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 63 | C | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 20.000 | |
| Cornelis Dirkszstraat 163 Geuzenwijk | 82 | D | € 415.000 |
+€ 5.740
1 stap(pen)
|
€ 420.740 | € -24.260 | |
| Abeelstraat 19 Ondiep | 72 | D | € 475.000 |
+€ 5.040
1 stap(pen)
|
€ 480.040 | +€ 35.040 | |
| Seringstraat 76 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 62 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -45.000 | |
| Jasondreef 11 Wolga- en Donaudreef en omgeving | 79 | C | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -50.000 | |
| Olmstraat 15 Ondiep | 69 | C | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 50.000 | |
| Zonzijde 33 De Meern-Noord | 89 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 50.000 | |
| Volkerakstraat 58 Rivierenwijk | 67 | C | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 55.000 | |
| Van der Helststraat 9 Schildersbuurt | 68 | G | € 495.000 |
+€ 13.600
4 stap(pen)
|
€ 508.600 | +€ 63.600 | |
| Pippelingstraat 26 Ondiep | 81 | B | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 80.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jasondreef 11 Wolga- en Donaudreef en omgeving | 79 | 4 | C | € 395.000 | € 5.000 |
| Pippelingstraat 26 Ondiep | 81 | 4 | B | € 525.000 | € 6.481 |
| Cornelis Dirkszstraat 163 Geuzenwijk | 82 | 5 | D | € 415.000 | € 5.061 |
| Eikstraat 3 Oudwijk | 77 | 4 | D | € 550.000 | € 7.143 |
| Balistraat 19 Lombok-Oost | 82 | 4 | C | € 550.000 | € 6.707 |
| Westfalen 60 Lunetten-Zuid | 86 | 4 | A | € 525.000 | € 6.105 |
| Abeelstraat 19 Ondiep | 72 | 3 | D | € 475.000 | € 6.597 |
| Leliestraat 41 2e Daalsebuurt en omgeving | 71 | 5 | F | € 450.000 | € 6.338 |
| Daalseweg 66 Zuilen-Noord | 79 | 5 | B | € 549.000 | € 6.949 |
| Bataviastraat 5 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 86 | 4 | A | € 569.000 | € 6.616 |
| Anna Blamanstraat 14 Het Zand-West | 90 | 4 | A | € 525.000 | € 5.833 |
| Olmstraat 15 Ondiep | 69 | 3 | C | € 495.000 | € 7.174 |