databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Zonhof 3

3255TN Oude-Tonge · Oude-Tonge planetenbuurt · wijk Oude-Tonge · Goeree-Overflakkee

€ 345.000
€ 3.920 / m²
88 5kamers A
Foto 1 van Zonhof 3 Foto 2 van Zonhof 3 Foto 3 van Zonhof 3 Foto 4 van Zonhof 3 Foto 5 van Zonhof 3 Foto 6 van Zonhof 3 Foto 7 van Zonhof 3 Foto 8 van Zonhof 3 Foto 9 van Zonhof 3 Foto 10 van Zonhof 3 Foto 11 van Zonhof 3 Foto 12 van Zonhof 3

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.88 m²
Perceel121 m²
Kamers5 (3 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Struijk & Struijk Makelaardij (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Goeree-Overflakkee met 61–114 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 35e percentiel (-4.5% t.o.v. mediaan van € 4.107/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Goeree-Overflakkee

Inwoners1.220
Dichtheid4913 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.1
Gemiddelde WOZ (buurt) € 298.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt51%
Afstand basisschool0.2 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.2 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU19240603 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Supermarkt ALDI — 0.54 km · 2 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Oude Tonge — 0.39 km
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Oude Tonge — 0.38 km
OV-station Busstation Oude-Tonge — 0.48 km
Restaurant La Mora — 0.46 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.647 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 72.826 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 88 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.408 per jaar (~€ 117/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.764 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1144 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~352 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1984
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud324 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Goeree-Overflakkee

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Willem de Jagerstraat 54 Stellendam west 94 C € 325.000 +€ 18.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.460 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.340 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 343.800 € -1.200
Philipshoofjesweg 18 Dirksland centrum 84 C € 345.000 +€ 13.020
2 stap(pen)
  • C→B: € 3.780 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.240 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 358.020 +€ 13.020
Prins Bernhardstraat 2 Stellendam west 72 G € 300.000 +€ 28.800
6 stap(pen)
  • G→F: € 2.160 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 2.880 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 4.320 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.040 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.480 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.920 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 328.800 € -16.200
Oostdijk 67 Middelharnis westplaat 83 C € 350.000 +€ 16.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.470 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.130 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 366.600 +€ 21.600
Melkweg 55 Oude-Tonge planetenbuurt 106 A € 375.000 +€ 0 € 375.000 +€ 30.000
Botter 16 Stellendam centrum 103 A € 385.000 +€ 0 € 385.000 +€ 40.000
Fazantstraat 50 Sommelsdijk vogelbuurt oost 108 C € 375.000 +€ 21.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.720 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.880 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 396.600 +€ 51.600
Azaleastraat 29 Stellendam west 104 A+ € 399.000 +€ 0 € 399.000 +€ 54.000
Blauwe Distelstraat 28 Goedereede havenhoofd 83 B € 275.000 +€ 9.130
1 stap(pen)
  • B→A: € 9.130 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 284.130 € -60.870
Molenplein 2 Middelharnis prinsenkwartier 101 A € 410.000 +€ 0 € 410.000 +€ 65.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Philipshoofjesweg 18 Dirksland centrum 84 4 C € 345.000 € 4.107
Oostdijk 67 Middelharnis westplaat 83 4 C € 350.000 € 4.217
Blauwe Distelstraat 28 Goedereede havenhoofd 83 5 B € 275.000 € 3.313
Willem de Jagerstraat 54 Stellendam west 94 4 C € 325.000 € 3.457
Wilhelminalaan 6 Dirksland noord 90 4 E € 395.000 € 4.389
Botter 16 Stellendam centrum 103 5 A € 385.000 € 3.738
Prins Bernhardlaan 65 Middelharnis prinsenkwartier 90 4 A € 449.000 € 4.989
Molenplein 2 Middelharnis prinsenkwartier 101 6 A € 410.000 € 4.059
Melkweg 55 Oude-Tonge planetenbuurt 106 5 A € 375.000 € 3.538
Prins Bernhardstraat 2 Stellendam west 72 4 G € 300.000 € 4.167
Azaleastraat 29 Stellendam west 104 4 A+ € 399.000 € 3.837
Fazantstraat 50 Sommelsdijk vogelbuurt oost 108 5 C € 375.000 € 3.472