house · resale
Doorrid 5
9751AR Haren (GR) · Buitengebied Haren-Zuidoost · wijk Haren-West e.o. · Groningen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 143 m² |
| Perceel | 190 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dunning Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 54 houses in Groningen met 100–185 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-6.6% t.o.v. mediaan van € 3.931/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 350 |
|---|---|
| Dichtheid | 271 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 898.000 deze listing -42% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 7% |
| Afstand basisschool | 1.5 km |
| Afstand supermarkt | 2.9 km |
| Afstand huisarts | 2.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00141708
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.85 km |
|---|---|
| Ziekenhuis | UMCG-Beatrixoord — 4.03 km |
| OV-station | Haren — 2.82 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 113.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 143 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.860 per jaar (~€ 238/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.744 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2431 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~858 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 572 per jaar en 572 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1977 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 557 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Weg voor de Jagerskampen 34 Haren-Zuidoost | 143 | C | € 525.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 537.870 | +€ 12.870 | |
| Siersteenlaan 411 De Held | 137 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 25.000 | |
| Van Deyssellaan 21 De Wijert-Zuid | 131 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -25.000 | |
| Botermolendrift 10 Hortusbuurt-Ebbingekwartier | 125 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 25.000 | |
| Arteveldestraat 2 Hoogkerk Dorp | 151 | D | € 475.000 |
+€ 24.160
2 stap(pen)
|
€ 499.160 | € -25.840 | |
| Halshoek 8 De Zeilen | 115 | A++++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 | |
| Molenkampsteeg 14 Haren-Zuidoost | 107 | F | € 462.500 |
+€ 27.820
4 stap(pen)
|
€ 490.320 | € -34.680 | |
| Gerbrand Bakkerstraat 20 Gorechtbuurt | 113 | B | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -40.000 | |
| Humsterlandlaan 11 De Buitenhof | 107 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -40.000 | |
| De Cockstraat 56 Gravenburg | 129 | A+ | € 569.500 | +€ 0 | € 569.500 | +€ 44.500 | |
| Bandoengstraat 15 Indische buurt | 123 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -50.000 | |
| Rubensstraat 63 Schildersbuurt | 103 | C | € 465.000 |
+€ 9.270
1 stap(pen)
|
€ 474.270 | € -50.730 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Siersteenlaan 411 De Held | 137 | 4 | A | € 550.000 | € 4.015 |
| Weg voor de Jagerskampen 34 Haren-Zuidoost | 143 | 5 | C | € 525.000 | € 3.671 |
| Arteveldestraat 2 Hoogkerk Dorp | 151 | 5 | D | € 475.000 | € 3.146 |
| Van Deyssellaan 21 De Wijert-Zuid | 131 | 5 | A | € 500.000 | € 3.817 |
| Henricus Muntinglaan 7 Haren-Noord | 129 | 5 | F | € 549.000 | € 4.256 |
| Ribesstraat 14 Selwerd | 135 | 5 | C | € 435.000 | € 3.222 |
| De Cockstraat 56 Gravenburg | 129 | 5 | A+ | € 569.500 | € 4.415 |
| Eckhartstraat 25 Gravenburg | 129 | 5 | A | € 469.500 | € 3.640 |
| Spijksterriet 8 Reitdiep | 130 | 5 | A | € 595.000 | € 4.577 |
| Eckhartstraat 85 Gravenburg | 152 | 5 | A++ | € 625.000 | € 4.112 |
| Grote Beerstraat 154 Paddepoel-Zuid | 151 | 5 | A+ | € 637.500 | € 4.222 |
| Möllerstraat 15 Gravenburg | 158 | 5 | A | € 595.000 | € 3.766 |