databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Schaapsweg 109

6712CD Ede · Indische buurt · wijk Ede-West · Ede

€ 650.000
€ 6.436 / m²
101 4kamers G
Foto 1 van Schaapsweg 109 Foto 2 van Schaapsweg 109 Foto 3 van Schaapsweg 109 Foto 4 van Schaapsweg 109 Foto 5 van Schaapsweg 109 Foto 6 van Schaapsweg 109 Foto 7 van Schaapsweg 109 Foto 8 van Schaapsweg 109 Foto 9 van Schaapsweg 109 Foto 10 van Schaapsweg 109 Foto 11 van Schaapsweg 109 Foto 12 van Schaapsweg 109

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.101 m²
Perceel646 m²
Kamers4 (3 slaap)
EnergielabelG
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Jillis Baggerman makelaardij (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 39 houses in Ede met 70–131 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 92e percentiel (+36.1% t.o.v. mediaan van € 4.728/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Schaapsweg

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Schaapsweg 40 109 C € 595.000 € 5.459

Buurt in cijfers — Ede

Inwoners2.145
Dichtheid5414 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.1
Gemiddelde WOZ (buurt) € 367.000 deze listing +77% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt49%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts1.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU02280202 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Lettertuin — 0.25 km · 25 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Hoogvliet — 0.69 km · 9 totaal binnen zoekradius
Apotheek Service Apotheek Veldhuizen — 1.03 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisarts Hartfeld - Faber — 1.19 km
Ziekenhuis Ziekenhuis Gelderse Vallei — 2.66 km
OV-station Ede Centrum — 0.69 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant Venezia — 0.28 km · 46 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.103 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 141.304 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel G en 101 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 5.555 per jaar (~€ 463/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.566 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~4848 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2222 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 3.939 per jaar en 3535 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1939
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, vrijstaande woning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieGedeeltelijk dubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelNefit HR Ecomline Excellent (gas gestookt combiketel uit 2004, eigendom)
Energielabel (officieel)G
Inhoud463 m³
TuinAchtertuin, voortuin en zijtuin
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Ede

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label G te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Irenelaan 38 Beatrixpark 108 A+ € 650.000 +€ 0 € 650.000 € 0
Dr. Ir. Vondelingpark 71 De Parken 122 A € 625.000 +€ 0 € 625.000 € -25.000
Ketelstraat 15 Vogelbuurt 126 B € 675.000 +€ 0 € 675.000 +€ 25.000
Meikade 16 Doesburg 102 B € 695.000 +€ 0 € 695.000 +€ 45.000
Hoenwaard 35 De Venen en Zanden 122 A € 585.000 +€ 0 € 585.000 € -65.000
Enkalaan 66 Enka 128 A € 575.000 +€ 0 € 575.000 € -75.000
Johan Willem Frisolaan 2 Beatrixpark 94 C € 550.000 +€ 0 € 550.000 € -100.000
Feenstraweg 14 Otterlo dorp 116 C € 550.000 +€ 0 € 550.000 € -100.000
Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt 108 E € 525.000 +€ 0 € 525.000 € -125.000
Loobeekdal 36 De Venen en Zanden 117 A+++ € 525.000 +€ 0 € 525.000 € -125.000
Pomphuislaan 23 Enka 120 A € 525.000 +€ 0 € 525.000 € -125.000
Spoorwiel 30 Wormshoef 118 A € 525.000 +€ 0 € 525.000 € -125.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Irenelaan 38 Beatrixpark 108 4 A+ € 650.000 € 6.019
Meikade 16 Doesburg 102 5 B € 695.000 € 6.814
Nachtegaallaan 15 Vogelbuurt 107 4 D € 510.000 € 4.766
Johan Willem Frisolaan 2 Beatrixpark 94 5 C € 550.000 € 5.851
Beatrixlaan 16 Beatrixpark 92 4 D € 495.000 € 5.380
Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt 108 5 E € 525.000 € 4.861
Honingklaver 13 Halderbrink 99 5 A € 495.000 € 5.000
Eikenlaan 34 Stationsbuurt 92 4 A € 469.000 € 5.098
Jan Vermeerstraat 86 Elskamp 96 4 B € 440.000 € 4.583
Parkrand 47 De Burgen 105 5 A € 457.500 € 4.357
Loobeekdal 36 De Venen en Zanden 117 4 A+++ € 525.000 € 4.487
Feenstraweg 14 Otterlo dorp 116 5 C € 550.000 € 4.741