house · resale
Reinier Claeszenstraat 22
5021VK Tilburg · Trouwlaan · wijk Trouwlaan - Uitvindersbuurt · Tilburg
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 115 m² |
| Perceel | 133 m² |
| Kamers | 7 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Via Paul Makelaardij, via wie anders?! (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 69 houses in Tilburg met 80–149 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+5.0% t.o.v. mediaan van € 3.935/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 1.945 |
|---|---|
| Dichtheid | 10517 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 281.000 deze listing +69% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 70% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08551801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Zonnesteen — 0.25 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.39 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Korvelplein — 0.76 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Fam — 0.54 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ETZ TweeSteden ziekenhuis — 3.57 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Tilburg Centraal Station — 1.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | GGz Breburg — 0.12 km · 34 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 115 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.421 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1495 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~460 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met kunststof |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, huur |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 407 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 7 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Metslawierstraat 67 Leeuwerik Zuid | 133 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -10.000 | |
| Waardenburgstraat 95 Witbrant West | 147 | A++ | € 489.500 | +€ 0 | € 489.500 | +€ 14.500 | |
| Linge 57 De Blaak Noord-Oost | 117 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 25.000 | |
| Bredaseweg 133 Bomenbuurt Midden | 133 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 25.000 | |
| Hart van Brabantlaan 127 VGL-terrein | 123 | D | € 415.000 |
+€ 33.210
3 stap(pen)
|
€ 448.210 | € -26.790 | |
| Ringbaan-Oost 161 Hoefstraat Zuid | 139 | C | € 415.000 |
+€ 21.545
2 stap(pen)
|
€ 436.545 | € -38.455 | |
| Slot Loevesteinstraat 1 Kastelenbuurt Noord | 133 | C | € 489.500 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 516.100 | +€ 41.100 | |
| Bernard Leenestraat 96 Stappegoor Zuid | 116 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 50.000 | |
| Kreutzerstraat 54 Lijnse Hoek Oost | 138 | C | € 395.000 |
+€ 27.600
2 stap(pen)
|
€ 422.600 | € -52.400 | |
| Zaamslagstraat 1 Koolhoven Buiten | 130 | A+ | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | +€ 74.000 | |
| Dubbeldamstraat 30 Huibeven Midden | 149 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Linge 57 De Blaak Noord-Oost | 117 | 6 | A | € 500.000 | € 4.274 |
| Bernard Leenestraat 96 Stappegoor Zuid | 116 | 6 | A+++ | € 525.000 | € 4.526 |
| Van Limburg Stirumlaan 85 Staatsliedenbuurt West | 118 | 7 | A | € 350.000 | € 2.966 |
| Hart van Brabantlaan 127 VGL-terrein | 123 | 6 | D | € 415.000 | € 3.374 |
| Zaamslagstraat 1 Koolhoven Buiten | 130 | 7 | A+ | € 549.000 | € 4.223 |
| Metslawierstraat 67 Leeuwerik Zuid | 133 | 6 | A | € 465.000 | € 3.496 |
| Slot Loevesteinstraat 1 Kastelenbuurt Noord | 133 | 6 | C | € 489.500 | € 3.680 |
| Daendelsstraat 19 Armhoef Noord-Oost | 126 | 6 | C | € 595.000 | € 4.722 |
| Bredaseweg 133 Bomenbuurt Midden | 133 | 6 | A | € 500.000 | € 3.759 |
| Kreutzerstraat 54 Lijnse Hoek Oost | 138 | 6 | C | € 395.000 | € 2.862 |
| Ringbaan-Oost 161 Hoefstraat Zuid | 139 | 6 | C | € 415.000 | € 2.986 |
| Olifantoortje 26 Smariusterrein | 140 | 6 | A++++ | € 575.000 | € 4.107 |