apartment · resale
Schipluidenlaan 82
1062HE Amsterdam · Schipluidenbuurt · wijk Westlandgracht · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 55 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaar in Amsterdam B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 185 apartments in Amsterdam met 38–71 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 55e percentiel (+1.9% t.o.v. mediaan van € 8.654/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Schipluidenlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Schipluidenlaan 204 | 121 | A | € 850.000 | € 7.025 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.805 |
|---|---|
| Dichtheid | 15961 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 364.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 95% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FP01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kentalis Signis — 0.32 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | SPAR — 0.12 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Delflandplein — 0.74 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Schinkelkade — 1.1 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 1.12 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Lelylaan — 0.31 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Origami — 0.04 km · 27 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.315 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 55 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 770 per jaar (~€ 64/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.379 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~605 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~165 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Driedubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 181 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Atjehstraat 152 Timorpleinbuurt-Zuid | 50 | C | € 475.000 |
+€ 14.000
3 stap(pen)
|
€ 489.000 | +€ 4.000 | |
| Tweede Atjehstraat 32 Timorpleinbuurt-Zuid | 57 | C | € 465.000 |
+€ 15.960
3 stap(pen)
|
€ 480.960 | € -4.040 | |
| Sanderijnstraat 48 Erasmusparkbuurt-West | 56 | C | € 475.000 |
+€ 15.680
3 stap(pen)
|
€ 490.680 | +€ 5.680 | |
| Rustenburgerdwarsstraat 12 Willibrordusbuurt | 51 | A | € 475.000 |
+€ 4.080
1 stap(pen)
|
€ 479.080 | € -5.920 | |
| Rombout Hogerbeetsstraat 6 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 54 | G | € 450.000 |
+€ 25.920
7 stap(pen)
|
€ 475.920 | € -9.080 | |
| Amstelveenseweg 1150 Buitenveldert-Zuidwest | 55 | D | € 475.000 |
+€ 19.250
4 stap(pen)
|
€ 494.250 | +€ 9.250 | |
| J.H. Hisgenpad 305 Elzenhagen-Zuid | 58 | A++ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -10.000 | |
| Kiefskamp 54 Gelderlandpleinbuurt | 59 | E | € 449.500 |
+€ 24.190
5 stap(pen)
|
€ 473.690 | € -11.310 | |
| Cornelis Anthoniszstraat 25 Duivelseiland | 52 | C | € 485.000 |
+€ 14.560
3 stap(pen)
|
€ 499.560 | +€ 14.560 | |
| Jan Kiststraat 191 Oostenburg | 50 | A++++ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 15.000 | |
| Geuzenkade 32 Geuzenhofbuurt | 55 | D | € 450.000 |
+€ 19.250
4 stap(pen)
|
€ 469.250 | € -15.750 | |
| Joan Melchior Kemperstraat 75 Fannius Scholtenbuurt | 56 | C | € 450.000 |
+€ 15.680
3 stap(pen)
|
€ 465.680 | € -19.320 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Staringstraat 10 Cremerbuurt-West | 55 | 2 | F | € 495.000 | € 9.000 |
| Sloterkade 128 Legmeerpleinbuurt | 56 | 2 | C | € 495.000 | € 8.839 |
| Tweede Atjehstraat 32 Timorpleinbuurt-Zuid | 57 | 2 | C | € 465.000 | € 8.158 |
| Linnaeusstraat 40 Oosterparkbuurt-Zuidoost | 53 | 2 | C | € 450.000 | € 8.491 |
| Cornelis Anthoniszstraat 25 Duivelseiland | 52 | 2 | C | € 485.000 | € 9.327 |
| Eerste Oosterparkstraat 107 Oosterparkbuurt-Noordwest | 56 | 2 | C | € 435.000 | € 7.768 |
| Jacob van Lennepkade 228 Borgerbuurt | 57 | 2 | C | € 525.000 | € 9.211 |
| J.H. Hisgenpad 305 Elzenhagen-Zuid | 58 | 2 | A++ | € 475.000 | € 8.190 |
| Wilhelminastraat 5 Cremerbuurt-Oost | 52 | 2 | D | € 495.000 | € 9.519 |
| Prins Hendrikkade 79 Kop Zeedijk | 55 | 2 | unknown | € 425.000 | € 7.727 |
| Lekstraat 67 Scheldebuurt-Oost | 53 | 2 | C | € 435.000 | € 8.208 |
| Van Oldenbarneveldtstraat 87 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 58 | 2 | E | € 525.000 | € 9.052 |