Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 187 m² |
| Perceel | 425 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Beltman Makelaars Berkelland B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Berkelland met 130–243 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+2.2% t.o.v. mediaan van € 3.866/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Berkelland
| Inwoners | 1.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 2045 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 556.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 4% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU18590416
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Daltonschool Wiilibrordus — 0.46 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.81 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ruurlo — 0.67 km |
| OV-station | Ruurlo — 0.96 km |
| Restaurant | De Luifel — 0.81 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.528 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 158.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 187 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.992 per jaar (~€ 249/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.777 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2431 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~748 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Schilddak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 746 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Berkelland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klaashofweg 15 Vrijersmaat-Plan Zuid | 168 | A+++ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -44.000 | |
| Brinklaan 2 Leusinkbrink | 183 | B | € 669.000 |
+€ 20.130
1 stap(pen)
|
€ 689.130 | € -49.870 | |
| Hasselt 26 Berkellanden | 172 | B | € 665.000 |
+€ 18.920
1 stap(pen)
|
€ 683.920 | € -55.080 | |
| Wheemerstraat 8 Moeshof eo | 218 | B | € 775.000 |
+€ 23.980
1 stap(pen)
|
€ 798.980 | +€ 59.980 | |
| Haaksbergseweg 82 Moeshof eo | 184 | D | € 585.000 |
+€ 49.680
3 stap(pen)
|
€ 634.680 | € -104.320 | |
| Meester Nelissenstraat 17 Beltrum | 142 | C | € 825.000 |
+€ 22.010
2 stap(pen)
|
€ 847.010 | +€ 108.010 | |
| Melkweg 8 Zuivelfabriek | 139 | C | € 595.000 |
+€ 27.800
2 stap(pen)
|
€ 622.800 | € -116.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Brinklaan 2 Leusinkbrink | 183 | 5 | B | € 669.000 | € 3.656 |
| Klaashofweg 15 Vrijersmaat-Plan Zuid | 168 | 5 | A+++ | € 695.000 | € 4.137 |
| Hasselt 26 Berkellanden | 172 | 6 | B | € 665.000 | € 3.866 |
| Haaksbergseweg 82 Moeshof eo | 184 | 6 | D | € 585.000 | € 3.179 |
| Hulshofweg 8 Verspreide huizen Zuidelijk Broek | 186 | 5 | A+ | € 995.000 | € 5.349 |
| Wheemerstraat 8 Moeshof eo | 218 | 6 | B | € 775.000 | € 3.555 |
| Spilbroek 1 Verspreide huizen Neede | 205 | 5 | C | € 1.025.000 | € 5.000 |
| Hoornhorststraat 2 Beltrum | 160 | 6 | D | € 449.000 | € 2.806 |
| Meester Nelissenstraat 17 Beltrum | 142 | 4 | C | € 825.000 | € 5.810 |
| Melkweg 8 Zuivelfabriek | 139 | 5 | C | € 595.000 | € 4.281 |
| Prins Bernhardstraat 5 Prins Bernhardstraat eo | 138 | 5 | A | € 547.500 | € 3.967 |
| Rozenkamp 22 Bronbeek-Rozenkamp | 133 | 6 | B | € 475.000 | € 3.571 |