house · resale
Adriaen Gerridsz de Vrijestraat 4
2806SP Gouda · Kadenbuurt · wijk Kort Haarlem · Gouda
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 104 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dupree Makelaars Gouda (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Gouda met 78–145 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+5.7% t.o.v. mediaan van € 4.217/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Gouda
| Inwoners | 2.595 |
|---|---|
| Dichtheid | 10296 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 308.000 deze listing +62% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05130603
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sint Aloysiusschool — 0.23 km · 38 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Quadrant — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Hiper City — 0.41 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Pharmacy Neumann — 0.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Diez Canseco Huisartsenpraktijk Gouda Noord — 0.41 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 1.1 km |
| OV-station | Gouda — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pannenkoe — 0.28 km · 46 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.382 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.792 per jaar (~€ 149/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.531 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1456 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~448 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1933 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE 28/24A (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 386 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Gouda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roompolderstraat 27 Polderbuurt | 124 | B | € 485.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 498.640 | € -360 | |
| Cronestein 37 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 130 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 1.000 | |
| Planciuslaan 14 Windrooskwartier en Heesterbuurt | 125 | B | € 480.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 493.750 | € -5.250 | |
| Gravin Jacobastraat 33 Ouwe Gouwe | 94 | C | € 469.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 487.800 | € -11.200 | |
| Jan Luykenstraat 5 Kadenbuurt | 97 | D | € 450.000 |
+€ 26.190
3 stap(pen)
|
€ 476.190 | € -22.810 | |
| Tweede kade 52 Kadenbuurt | 120 | C | € 500.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 524.000 | +€ 25.000 | |
| Drossaardslag 32 Slagenbuurt | 120 | C | € 450.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 474.000 | € -25.000 | |
| Waterlustlaan 61 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 114 | C | € 450.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 472.800 | € -26.200 | |
| Graaf Florisweg 47 Ouwe Gouwe | 102 | D | € 500.000 |
+€ 27.540
3 stap(pen)
|
€ 527.540 | +€ 28.540 | |
| Michiel Bisschopplantsoen 6 Percelenbuurt | 112 | A++++ | € 529.000 | +€ 0 | € 529.000 | +€ 30.000 | |
| Vliegenstraat 1 Ouwe Gouwe | 98 | D | € 425.000 |
+€ 26.460
3 stap(pen)
|
€ 451.460 | € -47.540 | |
| Gravin Jacobastraat 12 Ouwe Gouwe | 114 | C | € 525.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 547.800 | +€ 48.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gravin Jacobastraat 12 Ouwe Gouwe | 114 | 5 | C | € 525.000 | € 4.605 |
| Vlietpolderstraat 4 Polderbuurt | 108 | 5 | A | € 450.000 | € 4.167 |
| Tweede kade 52 Kadenbuurt | 120 | 5 | C | € 500.000 | € 4.167 |
| Rodenburg 25 Hoevenbuurt | 118 | 5 | A | € 450.000 | € 3.814 |
| Rhijnvis Feithstraat 12 Kadenbuurt | 106 | 5 | A | € 439.000 | € 4.142 |
| Drossaardslag 32 Slagenbuurt | 120 | 5 | C | € 450.000 | € 3.750 |
| Middenmolenlaan 153 Molenbuurt | 103 | 5 | A | € 450.000 | € 4.369 |
| Michiel Bisschopplantsoen 6 Percelenbuurt | 112 | 4 | A++++ | € 529.000 | € 4.723 |
| Jan van Renesseplein 6 Ouwe Gouwe | 114 | 6 | E | € 545.000 | € 4.781 |
| Waterlustlaan 61 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 114 | 4 | C | € 450.000 | € 3.947 |
| Planciuslaan 14 Windrooskwartier en Heesterbuurt | 125 | 5 | B | € 480.000 | € 3.840 |
| Klipperwerf 14 Wervenbuurt | 114 | 4 | B | € 435.000 | € 3.816 |