Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 147 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lokkerbol NVM Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 57 apartments in Rotterdam met 102–191 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 89e percentiel (+36.8% t.o.v. mediaan van € 4.449/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Maashaven N.z.
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Maashaven N.z. 741 | 97 | A++ | € 675.000 | € 6.959 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 7.225 |
|---|---|
| Dichtheid | 13073 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 456.000 deze listing +96% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991085
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS de Schalm — 0.24 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdam — 0.34 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.54 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Katendrecht — 0.07 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Katendrecht — 0.07 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Gezichtskliniek — 1.58 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Maashaven — 0.89 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Verhalenhuis Belvedere — 0.24 km · 45 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.273 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 188.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 147 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.764 per jaar (~€ 147/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.420 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1323 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~294 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 473 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lloydkade 727 Schiemond | 135 | A | € 839.000 |
+€ 24.300
2 stap(pen)
|
€ 863.300 | € -31.700 | |
| Houtlaan 319 Nieuwe Werk | 122 | A++ | € 955.000 | +€ 0 | € 955.000 | +€ 60.000 | |
| Oostmaaslaan 668 Struisenburg | 162 | A | € 798.000 |
+€ 29.160
2 stap(pen)
|
€ 827.160 | € -67.840 | |
| Rochussenstraat 175 Middelland | 135 | A+ | € 795.000 |
+€ 13.500
1 stap(pen)
|
€ 808.500 | € -86.500 | |
| Marie van Eijsden-Vinkstraat 389 Prinsenland | 168 | B | € 725.000 |
+€ 48.720
3 stap(pen)
|
€ 773.720 | € -121.280 | |
| Nicolaas Ruyschstraat 16 Blijdorp | 120 | D | € 689.000 |
+€ 54.000
5 stap(pen)
|
€ 743.000 | € -152.000 | |
| Bergselaan 86 Liskwartier | 139 | B | € 700.000 |
+€ 40.310
3 stap(pen)
|
€ 740.310 | € -154.690 | |
| Heemraadssingel 208 Middelland | 103 | B | € 695.000 |
+€ 29.870
3 stap(pen)
|
€ 724.870 | € -170.130 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lloydkade 727 Schiemond | 135 | 4 | A | € 839.000 | € 6.215 |
| Rochussenstraat 175 Middelland | 135 | 4 | A+ | € 795.000 | € 5.889 |
| Oostmaaslaan 668 Struisenburg | 162 | 4 | A | € 798.000 | € 4.926 |
| Bergselaan 86 Liskwartier | 139 | 4 | B | € 700.000 | € 5.036 |
| Marie van Eijsden-Vinkstraat 389 Prinsenland | 168 | 4 | B | € 725.000 | € 4.315 |
| Houtlaan 319 Nieuwe Werk | 122 | 3 | A++ | € 955.000 | € 7.828 |
| Houtlaan 99 Nieuwe Werk | 130 | 4 | A++ | € 1.195.000 | € 9.192 |
| Stadhoudersweg 96 Blijdorp | 127 | 4 | C | € 595.000 | € 4.685 |
| Nicolaas Ruyschstraat 16 Blijdorp | 120 | 4 | D | € 689.000 | € 5.742 |
| Streksingel 175 Hillegersberg Noord | 126 | 4 | A | € 599.500 | € 4.758 |
| Helmersstraat 13 Kop van Zuid - Entrepot | 131 | 3 | A | € 595.000 | € 4.542 |
| Marie van Eijsden-Vinkstraat 293 Prinsenland | 166 | 4 | B | € 550.000 | € 3.313 |