apartment · resale
Theseusstraat 143
3054RZ Rotterdam · Hillegersberg Noord · wijk Hillegersberg-Schiebroek · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 111 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Eijk Makelaars & Taxateurs B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 142 apartments in Rotterdam met 77–144 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+14.0% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 7.850 |
|---|---|
| Dichtheid | 4279 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 562.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 50% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990662
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Emmaschool (Nevenvestiging) — 0.23 km · 30 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Ritme — 0.41 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.33 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Hillegersberg — 0.34 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 2.54 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Meijersplein / Airport — 1.86 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant 't Ambachthuys — 0.34 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 111 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.776 per jaar (~€ 148/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.989 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1443 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~444 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Combiketel uit 2018, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 360 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Helmersstraat 13 Kop van Zuid - Entrepot | 131 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| Schoonderloostraat 54 Delfshaven | 121 | C | € 569.500 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 593.700 | € -1.300 | |
| Streksingel 175 Hillegersberg Noord | 126 | A | € 599.500 | +€ 0 | € 599.500 | +€ 4.500 | |
| Burgemeester Baumannlaan 173 Kleinpolder | 121 | A++ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 5.000 | |
| Stadhoudersweg 96 Blijdorp | 127 | C | € 595.000 |
+€ 25.400
2 stap(pen)
|
€ 620.400 | +€ 25.400 | |
| Rochussenstraat 257 Middelland | 109 | B | € 549.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 560.990 | € -34.010 | |
| Hoevestraat 24 Provenierswijk | 98 | B | € 625.000 |
+€ 10.780
1 stap(pen)
|
€ 635.780 | +€ 40.780 | |
| Kratonkade 688 Schiemond | 95 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -45.000 | |
| Boezemkade 327 Rubroek | 101 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | € -46.000 | |
| Wijnbrugstraat 75 Stadsdriehoek | 110 | A+ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 55.000 | |
| Nieuwstraat 226 Stadsdriehoek | 106 | C | € 515.000 |
+€ 16.430
2 stap(pen)
|
€ 531.430 | € -63.570 | |
| Duizendschoonstraat 22 Hillegersberg Zuid | 102 | D | € 500.000 |
+€ 27.540
3 stap(pen)
|
€ 527.540 | € -67.460 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rochussenstraat 257 Middelland | 109 | 3 | B | € 549.000 | € 5.037 |
| Wijnbrugstraat 75 Stadsdriehoek | 110 | 3 | A+ | € 650.000 | € 5.909 |
| Nieuwstraat 226 Stadsdriehoek | 106 | 3 | C | € 515.000 | € 4.858 |
| Honingerhof 11 Struisenburg | 118 | 3 | A | € 525.000 | € 4.449 |
| Vierambachtsstraat 181 Nieuwe Westen | 115 | 3 | A | € 498.500 | € 4.335 |
| Burgemeester Baumannlaan 173 Kleinpolder | 121 | 3 | A++ | € 600.000 | € 4.959 |
| 's-Gravendijkwal 152 Oude Westen | 116 | 3 | C | € 500.000 | € 4.310 |
| Schoonderloostraat 54 Delfshaven | 121 | 3 | C | € 569.500 | € 4.707 |
| Heemraadssingel 208 Middelland | 103 | 3 | B | € 695.000 | € 6.748 |
| Kruisplein 796 Cool | 101 | 3 | A | € 675.000 | € 6.683 |
| Jericholaan 57 Kralingen West | 114 | 4 | B | € 650.000 | € 5.702 |
| Laan op Zuid 184 Kop van Zuid | 102 | 3 | A+ | € 495.000 | € 4.853 |