house · resale
Nachtegaalstraat 4
1749VH Warmenhuizen · Debbemeer-Noord · wijk Warmenhuizen · Schagen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 128 m² |
| Perceel | 155 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Noordstad Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Schagen met 89–166 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 35e percentiel (-12.3% t.o.v. mediaan van € 4.055/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Schagen
| Inwoners | 1.390 |
|---|---|
| Dichtheid | 3102 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 393.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04410503
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hoge Ven — 0.57 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.71 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Elkerlyc — 1.19 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Warmenhuizen — 0.68 km |
| Restaurant | Globe Streetfood — 0.71 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.172 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 97.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.560 per jaar (~€ 213/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.385 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2176 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~768 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 512 per jaar en 512 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1972 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vailliant (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 416 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Schagen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sint Maartensweg 76 Sint Maartensbrug (woonkern) | 157 | F | € 425.000 |
+€ 40.820
4 stap(pen)
|
€ 465.820 | +€ 10.820 | |
| Fazantenhof 5 Waldervaart-Noordoost | 125 | C | € 399.000 |
+€ 11.250
1 stap(pen)
|
€ 410.250 | € -44.750 | |
| de Vaart 9 Hoep-Noord | 128 | A | € 519.000 | +€ 0 | € 519.000 | +€ 64.000 | |
| Patrijzenhof 46 Waldervaart-Noordoost | 130 | C | € 375.000 |
+€ 11.700
1 stap(pen)
|
€ 386.700 | € -68.300 | |
| De Streng 12 Waarland (woonkern) | 98 | C | € 369.000 |
+€ 8.820
1 stap(pen)
|
€ 377.820 | € -77.180 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Fazantenhof 5 Waldervaart-Noordoost | 125 | 5 | C | € 399.000 | € 3.192 |
| de Vaart 9 Hoep-Noord | 128 | 5 | A | € 519.000 | € 4.055 |
| Patrijzenhof 46 Waldervaart-Noordoost | 130 | 5 | C | € 375.000 | € 2.885 |
| Torenplein 3 Schagen-Centrum-Zuid | 110 | 5 | E | € 525.000 | € 4.773 |
| Dorpsstraat 5 Tuitjenhorn-West en -Zuid | 142 | 7 | D | € 599.000 | € 4.218 |
| Gerrit van der Sluijsstraat 20 Sint Maartensvlotbrug (woonkern) | 106 | 5 | B | € 335.000 | € 3.160 |
| Sint Maartensweg 76 Sint Maartensbrug (woonkern) | 157 | 5 | F | € 425.000 | € 2.707 |
| De Streng 12 Waarland (woonkern) | 98 | 5 | C | € 369.000 | € 3.765 |
| Zuider Vijverlaan 10 Schagen-Centrum | 94 | 6 | D | € 325.000 | € 3.457 |
| Oostwal 96 Warmenhuizen-Centrum | 156 | 7 | B | € 675.000 | € 4.327 |
| Hondshaai 8 Nes-Noord | 157 | 7 | A++ | € 945.000 | € 6.019 |
| Diepsmeerweg 58 Buitengebied Warmenhuizen | 166 | 6 | B | € 1.095.000 | € 6.596 |