Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 127 m² |
| Perceel | 281 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | WoonSchuijt Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Halderberge met 88–165 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 25e percentiel (-7.0% t.o.v. mediaan van € 3.811/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Halderberge
| Inwoners | 4.795 |
|---|---|
| Dichtheid | 1682 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 417.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16550401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Uniek — 0.5 km |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.77 km |
| Apotheek | Service Apotheek Hoeven — 0.8 km |
| Restaurant | Restaurant Pouwe — 0.72 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 127 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.540 per jaar (~€ 212/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.360 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2159 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~762 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 508 per jaar en 508 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1973 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 529 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Halderberge
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dennis Leestraat 45 Stampersgat | 121 | F | € 400.000 |
+€ 31.460
4 stap(pen)
|
€ 431.460 | € -18.540 | |
| Pagnevaartweg 76 Pagnevaart | 95 | D | € 400.000 |
+€ 15.200
2 stap(pen)
|
€ 415.200 | € -34.800 | |
| Meireweikes 3 Oud Gastel | 134 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 45.000 | |
| St. Gerardushof 29 Bosschenhoofd | 100 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 45.000 | |
| Dulderstraat 9 Stoof | 91 | E | € 375.000 |
+€ 20.020
3 stap(pen)
|
€ 395.020 | € -54.980 | |
| Ericalaan 31 Hoeven | 157 | C | € 495.000 |
+€ 14.130
1 stap(pen)
|
€ 509.130 | +€ 59.130 | |
| Pastoor van Breugelstraat 126 Bosschenhoofd | 96 | G | € 489.000 |
+€ 27.840
5 stap(pen)
|
€ 516.840 | +€ 66.840 | |
| Vlierstraat 9 Pagnevaart | 96 | C | € 360.000 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 368.640 | € -81.360 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dennis Leestraat 45 Stampersgat | 121 | 6 | F | € 400.000 | € 3.306 |
| Meireweikes 3 Oud Gastel | 134 | 6 | B | € 495.000 | € 3.694 |
| Kruizemunt 1 Oud Gastel | 143 | 5 | B | € 545.000 | € 3.811 |
| St. Gerardushof 29 Bosschenhoofd | 100 | 5 | B | € 495.000 | € 4.950 |
| Ericalaan 31 Hoeven | 157 | 5 | C | € 495.000 | € 3.153 |
| Pastoor van Breugelstraat 126 Bosschenhoofd | 96 | 5 | G | € 489.000 | € 5.094 |
| Pagnevaartweg 76 Pagnevaart | 95 | 4 | D | € 400.000 | € 4.211 |
| Vlierstraat 9 Pagnevaart | 96 | 4 | C | € 360.000 | € 3.750 |
| Dulderstraat 9 Stoof | 91 | 5 | E | € 375.000 | € 4.121 |
| Molenstraat 5 Oudenbosch-Centrum | 97 | 6 | D | € 250.000 | € 2.577 |