apartment · resale
Verlengde Meeuwerderweg 63
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 84 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Pandomo (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 apartments in Groningen met 58–109 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+16.8% t.o.v. mediaan van € 3.762/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 945 |
|---|---|
| Dichtheid | 8730 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 435.000 deze listing -15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00140500
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bekenkampschool — 0.46 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | SKSG DoReMi — 0.3 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo Foodmarkt — 0.51 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Oosterpoort — 0.91 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | MC-Helperpark — 0.31 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Universitair Medisch Centrum Groningen — 1.95 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Groningen Europapark — 0.28 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pizzeria Il Forno — 0.29 km · 16 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.762 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 78.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 84 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.344 per jaar (~€ 112/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.874 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1092 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~336 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2010 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 268 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Verlengde Lodewijkstraat 184 De Linie | 105 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 26.000 | |
| Helperveste 41 Helpman | 106 | A | € 398.000 | +€ 0 | € 398.000 | +€ 29.000 | |
| Van Speykstraat 43 Zeeheldenbuurt | 65 | C | € 325.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 338.000 | € -31.000 | |
| Van Starkenborghstraat 97 Helpman | 64 | C | € 325.000 |
+€ 12.800
2 stap(pen)
|
€ 337.800 | € -31.200 | |
| Grote Kruisstraat 33 Hortusbuurt-Ebbingekwartier | 62 | B | € 325.000 |
+€ 6.820
1 stap(pen)
|
€ 331.820 | € -37.180 | |
| Siersteenlaan 468 Vinkhuizen-Zuid | 91 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -44.000 | |
| S.O.J. Palmelaan 136 Hoornse Meer | 79 | C | € 299.000 |
+€ 12.245
2 stap(pen)
|
€ 311.245 | € -57.755 | |
| Hora Siccamasingel 39 De Wijert | 71 | F | € 274.500 |
+€ 26.270
5 stap(pen)
|
€ 300.770 | € -68.230 | |
| Vestdijklaan 392 Villabuurt | 70 | A | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € -69.000 | |
| Wagnersingel 29 Helpman | 74 | C | € 285.000 |
+€ 14.800
2 stap(pen)
|
€ 299.800 | € -69.200 | |
| Slachthuisstraat 69 Bloemenbuurt | 83 | A | € 299.000 | +€ 0 | € 299.000 | € -70.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Siersteenlaan 468 Vinkhuizen-Zuid | 91 | 3 | A | € 325.000 | € 3.571 |
| S.O.J. Palmelaan 136 Hoornse Meer | 79 | 3 | C | € 299.000 | € 3.785 |
| Molenweg 13 Haren-Centrum | 76 | 3 | A | € 295.000 | € 3.882 |
| Slachthuisstraat 69 Bloemenbuurt | 83 | 4 | A | € 299.000 | € 3.602 |
| Groen van Prinstererlaan 75 Coendersborg | 80 | 3 | D | € 269.500 | € 3.369 |
| Wagnersingel 29 Helpman | 74 | 3 | C | € 285.000 | € 3.851 |
| Plutolaan 367 Paddepoel-Noord | 81 | 3 | A | € 250.000 | € 3.086 |
| Huygensstraat 42 Grunobuurt | 75 | 3 | A | € 275.000 | € 3.667 |
| Rijksstraatweg 136 Haren-Noord | 96 | 3 | C | € 439.000 | € 4.573 |
| Avondsterlaan 72 Paddepoel-Noord | 92 | 3 | B | € 250.000 | € 2.717 |
| Hoendiep 69 Kostverloren | 73 | 3 | A | € 270.000 | € 3.699 |
| Vestdijklaan 392 Villabuurt | 70 | 3 | A | € 300.000 | € 4.286 |