Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 91 m² |
| Perceel | 153 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hypodomus Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 36 houses in Eindhoven met 63–118 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 55e percentiel (+6.0% t.o.v. mediaan van € 4.612/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 5.150 |
|---|---|
| Dichtheid | 4397 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 375.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 55% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07725320
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | MBS Eindhoven — 0.21 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.78 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.25 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Jansen — 0.53 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk de Boer — 0.21 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Catharina Ziekenhuis — 1.72 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | WoensXL/ZH Catharina — 1.53 km |
| Restaurant | Chinees Indisch Restaurant Lung Hing — 0.3 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.124 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 94.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 91 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.456 per jaar (~€ 121/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.245 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1183 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~364 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1969 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 362 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaartmakersring 22 Muschberg, Geestenberg | 110 | B | € 435.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 447.100 | +€ 2.100 | |
| Hoogstraat 383 Bennekel-Oost | 91 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 5.000 | |
| Edelweisstraat 87 Kruidenbuurt | 77 | E | € 425.000 |
+€ 25.410
4 stap(pen)
|
€ 450.410 | +€ 5.410 | |
| Laagstraat 311 Blaarthem | 98 | F | € 415.000 |
+€ 36.260
5 stap(pen)
|
€ 451.260 | +€ 6.260 | |
| Amienslaan 21 Achtse Barrier-Hoeven | 97 | C | € 419.000 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 438.400 | € -6.600 | |
| van Langerenpad 4 Muschberg, Geestenberg | 112 | B | € 412.500 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 424.820 | € -20.180 | |
| Oostergostraat 3 Woenselse Heide | 99 | C | € 450.000 |
+€ 19.800
2 stap(pen)
|
€ 469.800 | +€ 24.800 | |
| Melkweg 85 Doornakkers-West | 104 | C | € 450.000 |
+€ 20.800
2 stap(pen)
|
€ 470.800 | +€ 25.800 | |
| Kempensebaan 87 Lakerlopen | 84 | B | € 465.000 |
+€ 9.240
1 stap(pen)
|
€ 474.240 | +€ 29.240 | |
| Diestlaan 9 Tempel | 105 | B | € 469.000 |
+€ 11.550
1 stap(pen)
|
€ 480.550 | +€ 35.550 | |
| Ranonkelstraat 9 Gerardusplein | 105 | E | € 450.000 |
+€ 34.650
4 stap(pen)
|
€ 484.650 | +€ 39.650 | |
| Jan Bollandlaan 20 Prinsejagt | 78 | C | € 389.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 404.600 | € -40.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoogstraat 383 Bennekel-Oost | 91 | 4 | A | € 450.000 | € 4.945 |
| Alsacelaan 39 Achtse Barrier-Spaaihoef | 88 | 4 | A | € 400.000 | € 4.545 |
| Kempensebaan 87 Lakerlopen | 84 | 4 | B | € 465.000 | € 5.536 |
| Laagstraat 311 Blaarthem | 98 | 4 | F | € 415.000 | € 4.235 |
| Anna van Engelandstraat 21 Eliasterrein, Vonderkwartier | 99 | 4 | G | € 500.000 | € 5.051 |
| Amienslaan 21 Achtse Barrier-Hoeven | 97 | 5 | C | € 419.000 | € 4.320 |
| Groenlostraat 34 Drents Dorp | 92 | 3 | C | € 515.000 | € 5.598 |
| Oostergostraat 3 Woenselse Heide | 99 | 5 | C | € 450.000 | € 4.545 |
| Melkweg 85 Doornakkers-West | 104 | 4 | C | € 450.000 | € 4.327 |
| Ranonkelstraat 9 Gerardusplein | 105 | 4 | E | € 450.000 | € 4.286 |
| Jan Bollandlaan 20 Prinsejagt | 78 | 4 | C | € 389.000 | € 4.987 |
| Genneperweg 50 Rapelenburg | 98 | 5 | C | € 529.000 | € 5.398 |