Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 175 m² |
| Perceel | 164 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Engelen Makelaars BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 49 houses in Haarlem met 122–227 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 79e percentiel (+15.9% t.o.v. mediaan van € 6.163/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 2.755 |
|---|---|
| Dichtheid | 10559 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 713.000 deze listing +75% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 35% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03921207
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | de Ark — 0.08 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.05 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.22 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Frans Hals Apotheek — 0.6 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Noordermeer — 0.12 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 3.13 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Haarlem — 0.61 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | ZAP Thai by J&C — 0.06 km · 27 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.968 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 270.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 175 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.500 per jaar (~€ 292/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 6.260 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2975 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1050 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 700 per jaar en 700 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1910 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Calenta 0C (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 636 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Voorhoutstraat 12 Welgelegen | 166 | C | € 1.240.000 |
+€ 14.940
1 stap(pen)
|
€ 1.254.940 | +€ 4.940 | |
| Hospeslaan 64 Ramplaankwartier | 142 | C | € 1.250.000 |
+€ 12.780
1 stap(pen)
|
€ 1.262.780 | +€ 12.780 | |
| Zijlweg 27 Garenkokerskwartier | 202 | D | € 1.195.000 |
+€ 32.320
2 stap(pen)
|
€ 1.227.320 | € -22.680 | |
| Frederik Hendriklaan 21 Zuiderhout | 156 | C | € 1.185.000 |
+€ 14.040
1 stap(pen)
|
€ 1.199.040 | € -50.960 | |
| Theemsstraat 74 Zeeheldenbuurt | 161 | E | € 1.135.000 |
+€ 35.420
3 stap(pen)
|
€ 1.170.420 | € -79.580 | |
| Thomsonlaan 63 Natuurkundigenbuurt-west | 163 | C | € 1.050.000 |
+€ 14.670
1 stap(pen)
|
€ 1.064.670 | € -185.330 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Voorhoutstraat 12 Welgelegen | 166 | 6 | C | € 1.240.000 | € 7.470 |
| Theemsstraat 74 Zeeheldenbuurt | 161 | 6 | E | € 1.135.000 | € 7.050 |
| Thomsonlaan 63 Natuurkundigenbuurt-west | 163 | 7 | C | € 1.050.000 | € 6.442 |
| Frederik Hendriklaan 21 Zuiderhout | 156 | 5 | C | € 1.185.000 | € 7.596 |
| Verspronckweg 158 Kleverpark-noord | 164 | 5 | A | € 950.000 | € 5.793 |
| Lodewijk van Deyssellaan 204 De Krim | 159 | 7 | C | € 975.000 | € 6.132 |
| Frederik Hendriklaan 55 Zuiderhout | 195 | 6 | C | € 1.585.000 | € 8.128 |
| Sparrenstraat 32 Kweektuinbuurt | 150 | 6 | A | € 985.000 | € 6.567 |
| De Haasstraat 16 Heiliglanden | 189 | 7 | C | € 925.000 | € 4.894 |
| Zijlweg 27 Garenkokerskwartier | 202 | 5 | D | € 1.195.000 | € 5.916 |
| Esschilderstraat 38 Welgelegen | 187 | 7 | C | € 895.000 | € 4.786 |
| Hospeslaan 64 Ramplaankwartier | 142 | 7 | C | € 1.250.000 | € 8.803 |