Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 168 m² |
| Perceel | 309 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Beltman Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Lochem met 117–218 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 15e percentiel (-7.1% t.o.v. mediaan van € 3.846/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Lochem
| Inwoners | 1.780 |
|---|---|
| Dichtheid | 2043 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 434.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02620200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | ODB De Branink — 0.49 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.23 km |
| Restaurant | Grand Cafe 't Langenbaergh — 0.16 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 168 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.688 per jaar (~€ 224/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.088 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2184 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~672 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Tentdak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 670 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Lochem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Voorende 16 Gorssel | 154 | C | € 565.000 |
+€ 30.800
2 stap(pen)
|
€ 595.800 | € -4.200 | |
| Banninksweg 10 Laren | 145 | D | € 575.000 |
+€ 39.150
3 stap(pen)
|
€ 614.150 | +€ 14.150 | |
| Dr. ten Bokkel Huininkweg 22 Lochem-Oost | 143 | B | € 550.000 |
+€ 15.730
1 stap(pen)
|
€ 565.730 | € -34.270 | |
| Heggerank 26 Lochem-West | 142 | B | € 546.000 |
+€ 15.620
1 stap(pen)
|
€ 561.620 | € -38.380 | |
| Bosweg 14 Barchem | 148 | B | € 540.000 |
+€ 16.280
1 stap(pen)
|
€ 556.280 | € -43.720 | |
| Kopermolenring 16 Molengronden | 125 | A | € 515.000 | +€ 0 | € 515.000 | € -85.000 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bosweg 14 Barchem | 148 | 6 | B | € 540.000 | € 3.649 |
| Voorende 16 Gorssel | 154 | 7 | C | € 565.000 | € 3.669 |
| Banninksweg 10 Laren | 145 | 5 | D | € 575.000 | € 3.966 |
| Dr. ten Bokkel Huininkweg 22 Lochem-Oost | 143 | 5 | B | € 550.000 | € 3.846 |
| Heggerank 26 Lochem-West | 142 | 7 | B | € 546.000 | € 3.845 |
| Dr. Cartier van Disselweg 5 Lochem-Zuid | 133 | 5 | B | € 750.000 | € 5.639 |
| Kempstraat 2 Verspreide huizen Verwolde | 131 | 6 | G | € 795.000 | € 6.069 |
| Kopermolenring 16 Molengronden | 125 | 5 | A | € 515.000 | € 4.120 |
| 't Ei 5 Vesting | 126 | 5 | E | € 384.000 | € 3.048 |
| Jufferdijk 5 Verspreide huizen Harfsen | 196 | 5 | C | € 1.495.000 | € 7.628 |