house · resale
Het Zool 20
8939BM Leeuwarden · Zuiderburen · wijk Hempens/Teerns & Zuiderburen · Leeuwarden
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 295 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Vos Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 52 houses in Leeuwarden met 84–157 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 86e percentiel (+30.4% t.o.v. mediaan van € 2.972/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Het Zool
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Het Zool 9 | 121 | B | € 489.000 | € 4.041 |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.239 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 99.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.936 per jaar (~€ 161/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.400 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1573 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~484 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Schilddak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 488 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skuorre 10 Techum | 112 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -19.000 | |
| Douwe Kalmaleane 55 Westeinde | 150 | C | € 419.000 |
+€ 30.000
2 stap(pen)
|
€ 449.000 | € -20.000 | |
| Barend van der Veenwei 40 Westeinde | 143 | B | € 425.000 |
+€ 15.730
1 stap(pen)
|
€ 440.730 | € -28.270 | |
| Het Zool 9 Zuiderburen | 121 | B | € 489.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 502.310 | +€ 33.310 | |
| Jarigsmastins 15 Camminghaburen-Midden | 110 | C | € 399.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 421.000 | € -48.000 | |
| It Tek 12 Techum | 149 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 56.000 | |
| Bonnehosstraat 17 Bonifatius | 140 | A | € 529.500 | +€ 0 | € 529.500 | +€ 60.500 | |
| Hoxma 20 Grou | 127 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -70.000 | |
| Goudenregenstraat 25 Oldegalileën | 130 | B | € 379.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 393.300 | € -75.700 | |
| Suder Stienplaat 41 Zuiderburen | 137 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 81.000 | |
| Merelplein 7 Vogelwijk | 108 | B | € 375.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 386.880 | € -82.120 | |
| Hiddemastate 32 Camminghaburen-Zuid | 106 | B | € 375.000 |
+€ 11.660
1 stap(pen)
|
€ 386.660 | € -82.340 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Skuorre 10 Techum | 112 | 5 | A | € 450.000 | € 4.018 |
| Hoxma 20 Grou | 127 | 5 | A | € 399.000 | € 3.142 |
| Schatzenburg 9 Camminghaburen-Midden | 119 | 5 | A++ | € 375.000 | € 3.151 |
| Het Zool 9 Zuiderburen | 121 | 6 | B | € 489.000 | € 4.041 |
| Jarigsmastins 15 Camminghaburen-Midden | 110 | 5 | C | € 399.000 | € 3.627 |
| Goudenregenstraat 25 Oldegalileën | 130 | 5 | B | € 379.000 | € 2.915 |
| Taniaburg 84 Camminghaburen-Midden | 124 | 5 | B | € 339.500 | € 2.738 |
| Merelplein 7 Vogelwijk | 108 | 5 | B | € 375.000 | € 3.472 |
| Gerard Terborchstraat 18 Julianapark | 120 | 5 | B | € 325.000 | € 2.708 |
| Hiddemastate 32 Camminghaburen-Zuid | 106 | 5 | B | € 375.000 | € 3.538 |
| Finsterbuorren 6 Buitengebied Jelsum | 124 | 4 | A+++ | € 349.500 | € 2.819 |
| De Jol 7 Grou | 119 | 6 | C | € 345.000 | € 2.899 |