Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 120 m² |
| Perceel | 248 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HOME makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 35 houses in Hengelo (O) met 84–156 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 5e percentiel (-16.1% t.o.v. mediaan van € 3.327/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hengelo (O.)
| Inwoners | 2.855 |
|---|---|
| Dichtheid | 6206 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 290.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 48% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01640703
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | TVC 't Woolde — 0.27 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lider — 0.57 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.55 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Contrast — 0.95 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ZGT Hengelo — 1.1 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Hengelo — 1.15 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Umami — 0.5 km · 15 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.599 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 72.826 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.000 per jaar (~€ 250/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.849 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2640 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1080 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.080 per jaar en 1080 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1964 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant VHR (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 400 m³ |
| Tuin | Achtertuin, patio/atrium, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Hengelo (O)
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carel Vosmaerstraat 12 Groot Driene Noord | 92 | D | € 330.000 |
+€ 6.440
1 stap(pen)
|
€ 336.440 | +€ 1.440 | |
| Tom Mandersstraat 69 Molendijkhoek | 112 | A | € 340.000 | +€ 0 | € 340.000 | +€ 5.000 | |
| Münsterstraat 19 Vossenbelt Zuid | 99 | A | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | € -6.000 | |
| Rozenstraat 41 Woolde | 99 | E | € 329.000 |
+€ 12.870
2 stap(pen)
|
€ 341.870 | +€ 6.870 | |
| Bernardstraat 46 Berflo Es Noord | 84 | G | € 309.000 |
+€ 16.800
4 stap(pen)
|
€ 325.800 | € -9.200 | |
| Tom Mandersstraat 14 Molendijkhoek | 109 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -10.000 | |
| Stoevelaarstraat 2 Noord | 91 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -10.000 | |
| Langelermaatweg 209 Berflo Es Noord | 107 | D | € 339.000 |
+€ 7.490
1 stap(pen)
|
€ 346.490 | +€ 11.490 | |
| Tom Mandersstraat 63 Molendijkhoek | 113 | B | € 348.000 | +€ 0 | € 348.000 | +€ 13.000 | |
| Jan Prinsstraat 44 Groot Driene Zuid | 142 | C | € 349.500 | +€ 0 | € 349.500 | +€ 14.500 | |
| Londenstraat 36 Vossenbelt Noord | 108 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 15.000 | |
| Münsterstraat 14 Vossenbelt Zuid | 100 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 15.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tom Mandersstraat 69 Molendijkhoek | 112 | 5 | A | € 340.000 | € 3.036 |
| Grenoblestraat 27 Vossenbelt Noord | 128 | 5 | B | € 375.000 | € 2.930 |
| Tom Mandersstraat 14 Molendijkhoek | 109 | 5 | B | € 325.000 | € 2.982 |
| Londenstraat 36 Vossenbelt Noord | 108 | 5 | B | € 350.000 | € 3.241 |
| Langelermaatweg 209 Berflo Es Noord | 107 | 5 | D | € 339.000 | € 3.168 |
| Tom Mandersstraat 63 Molendijkhoek | 113 | 6 | B | € 348.000 | € 3.080 |
| Mesdagstraat 18 't Wilbert | 121 | 5 | C | € 415.000 | € 3.430 |
| Anninksweg 69 Elsbeek | 109 | 5 | E | € 400.000 | € 3.670 |
| Münsterstraat 19 Vossenbelt Zuid | 99 | 5 | A | € 329.000 | € 3.323 |
| Bernardstraat 40 Berflo Es Noord | 103 | 4 | E | € 375.000 | € 3.641 |
| Münsterstraat 14 Vossenbelt Zuid | 100 | 4 | B | € 350.000 | € 3.500 |
| Rozenstraat 41 Woolde | 99 | 4 | E | € 329.000 | € 3.323 |