databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Burgemeester Baumannlaan 173

3042AD Rotterdam · Kleinpolder · wijk Overschie · Rotterdam

€ 600.000
€ 4.959 / m²
121 3kamers A++
Foto 1 van Burgemeester Baumannlaan 173 Foto 2 van Burgemeester Baumannlaan 173 Foto 3 van Burgemeester Baumannlaan 173 Foto 4 van Burgemeester Baumannlaan 173 Foto 5 van Burgemeester Baumannlaan 173 Foto 6 van Burgemeester Baumannlaan 173 Foto 7 van Burgemeester Baumannlaan 173 Foto 8 van Burgemeester Baumannlaan 173 Foto 9 van Burgemeester Baumannlaan 173 Foto 10 van Burgemeester Baumannlaan 173 Foto 11 van Burgemeester Baumannlaan 173 Foto 12 van Burgemeester Baumannlaan 173

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.121 m²
Kamers3 (2 slaap)
EnergielabelA++
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar TW3 Strategie Marketing Makelaardij (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 124 apartments in Rotterdam met 84–157 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+6.9% t.o.v. mediaan van € 4.639/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Rotterdam

Inwoners8.445
Dichtheid6774 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.1
Gemiddelde WOZ (buurt) € 306.000 deze listing +96% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt71%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05990451 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Het Podium — 0.3 km · 10 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Lidl — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Abtsweg — 0.32 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Z.D.N. Akrum — 0.39 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Franciscus Gasthuis — 2.21 km · 7 totaal binnen zoekradius
OV-station Blijdorp — 1.69 km · 9 totaal binnen zoekradius
Restaurant New City — 0.31 km · 7 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.864 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 123.913 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 30.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A++
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.452 per jaar (~€ 121/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.985 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1089 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~242 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2022
BouwBestaande bouw
Soort objectMaisonnette (appartement)
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingGehele vloerverwarming en warmtepomp
Warm waterAardwarmte
Energielabel (officieel)A2
Inhoud440 m³
TuinAchtertuin
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Theseusstraat 143 Hillegersberg Noord 111 A € 595.000 +€ 19.980
2 stap(pen)
  • A→A+: € 8.880 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 11.100 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 614.980 +€ 14.980
Schoonderloostraat 54 Delfshaven 121 C € 569.500 +€ 45.980
4 stap(pen)
  • C→B: € 10.890 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.310 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.680 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 12.100 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 615.480 +€ 15.480
Helmersstraat 13 Kop van Zuid - Entrepot 131 A € 595.000 +€ 23.580
2 stap(pen)
  • A→A+: € 10.480 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 13.100 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 618.580 +€ 18.580
Rochussenstraat 257 Middelland 109 B € 549.000 +€ 31.610
3 stap(pen)
  • B→A: € 11.990 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.720 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 10.900 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 580.610 € -19.390
Streksingel 175 Hillegersberg Noord 126 A € 599.500 +€ 22.680
2 stap(pen)
  • A→A+: € 10.080 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 12.600 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 622.180 +€ 22.180
Boezemkade 327 Rubroek 101 A € 549.000 +€ 18.180
2 stap(pen)
  • A→A+: € 8.080 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 10.100 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 567.180 € -32.820
Stadhoudersweg 96 Blijdorp 127 C € 595.000 +€ 48.260
4 stap(pen)
  • C→B: € 11.430 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.970 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 10.160 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 12.700 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 643.260 +€ 43.260
Nieuwstraat 226 Stadsdriehoek 106 C € 515.000 +€ 35.510
4 stap(pen)
  • C→B: € 4.770 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.660 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.480 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 10.600 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 550.510 € -49.490
Hoevestraat 24 Provenierswijk 98 B € 625.000 +€ 28.420
3 stap(pen)
  • B→A: € 10.780 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.840 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 9.800 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 653.420 +€ 53.420
Honingerhof 11 Struisenburg 118 A € 525.000 +€ 21.240
2 stap(pen)
  • A→A+: € 9.440 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 11.800 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 546.240 € -53.760
Duizendschoonstraat 22 Hillegersberg Zuid 102 D € 500.000 +€ 45.900
5 stap(pen)
  • D→C: € 7.140 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.180 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.220 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.160 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 10.200 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 545.900 € -54.100
's-Gravendijkwal 152 Oude Westen 116 C € 500.000 +€ 44.080
4 stap(pen)
  • C→B: € 10.440 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.760 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.280 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 11.600 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 544.080 € -55.920

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Schoonderloostraat 54 Delfshaven 121 3 C € 569.500 € 4.707
Honingerhof 11 Struisenburg 118 3 A € 525.000 € 4.449
Theseusstraat 143 Hillegersberg Noord 111 3 A € 595.000 € 5.360
Helmersstraat 13 Kop van Zuid - Entrepot 131 3 A € 595.000 € 4.542
's-Gravendijkwal 152 Oude Westen 116 3 C € 500.000 € 4.310
Vierambachtsstraat 181 Nieuwe Westen 115 3 A € 498.500 € 4.335
Wijnbrugstraat 75 Stadsdriehoek 110 3 A+ € 650.000 € 5.909
Rochussenstraat 257 Middelland 109 3 B € 549.000 € 5.037
Streksingel 175 Hillegersberg Noord 126 4 A € 599.500 € 4.758
Stadhoudersweg 96 Blijdorp 127 4 C € 595.000 € 4.685
Jericholaan 57 Kralingen West 114 4 B € 650.000 € 5.702
Nicolaas Ruyschstraat 16 Blijdorp 120 4 D € 689.000 € 5.742