databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Kuijerdamseweg 33

4323LB Ellemeet · Verspreide huizen Scharendijke · wijk Wijk 09 Scharendijke · Schouwen-Duiveland

€ 3.500.000
€ 3.796 / m²
922 10kamers A
Foto 1 van Kuijerdamseweg 33 Foto 2 van Kuijerdamseweg 33 Foto 3 van Kuijerdamseweg 33 Foto 4 van Kuijerdamseweg 33 Foto 5 van Kuijerdamseweg 33 Foto 6 van Kuijerdamseweg 33 Foto 7 van Kuijerdamseweg 33 Foto 8 van Kuijerdamseweg 33 Foto 9 van Kuijerdamseweg 33 Foto 10 van Kuijerdamseweg 33 Foto 11 van Kuijerdamseweg 33 Foto 12 van Kuijerdamseweg 33

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.922 m²
Perceel24570 m²
Kamers10 (5 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Kolpa van der Hoek Makelaars Oostvoorne (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Schouwen-Duiveland

Inwoners205
Dichtheid16 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 517.000 deze listing +577% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt14%
Afstand basisschool2.5 km
Afstand supermarkt2.2 km
Afstand huisarts4.8 km
Afstand kinderdagverblijf2.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU16760909 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Helcherseeschool — 1.43 km
Supermarkt De Klaverweide — 0.16 km · 2 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek de Waag — 1.35 km
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk De Waag — 1.36 km
OV-station Middelplaat Haven (RTM) — 2.59 km
Restaurant Bistro La Plage — 0.39 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 16.710 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 758.696 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 922 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 14.752 per jaar (~€ 1.229/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 17.939 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~11986 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~3688 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1650
BouwBestaande bouw
Soort objectLandhuis, vrijstaande woning
DakZadeldak bedekt met pannen
VerwarmingCv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Warm waterCv-ketel
CV-ketelGas gestookt combiketel, eigendom
Energielabel (officieel)A
Inhoud5.157 m³
TuinTuin rondom
Indeling10 kamers (5 slaapkamers)
Op funda sindsMei 22, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Schouwen-Duiveland

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.