databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €500.000 in Zoetermeer

36 actieve listings met vraagprijs tot en met €500.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Zoetermeer

Wat je krijgt onder €500.000 in Zoetermeer

Voor een budget tot €500.000 zijn er momenteel 36 koopwoningen in Zoetermeer. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Zoetermeer is € 500.000 (€ 4.286/m²). Een woning van circa 117 m² past dus rond uw bovengrens van €500.000.

Wijken in Zoetermeer

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Van Wijngaardenstraat 38 Palenstein-Zuid 144 4 C € 500.000 € 3.472
Amaliaplaats 3 Driemanspolder-Oost 137 6 C € 500.000 € 3.650
Medeaschouw 30 Schouwenbuurt-Noord 130 6 C € 500.000 € 3.846
Rijsoortstraat 13 Zuid-Hollandbuurt-Noordoost 113 4 A+ € 500.000 € 4.425
Leiwater 94 Waterbuurt laag 125 5 A € 495.000 € 3.960
Geuzenpad 6 Geuzenbuurt 120 4 A € 485.000 € 4.042
Lommerbaan 64 Lommerbuurt 113 5 C € 475.000 € 4.204
Salland 20 Landenbuurt 128 5 D € 465.000 € 3.633
Hunsingo 70 Landenbuurt 129 5 D € 465.000 € 3.605
Perengaarde 19 Gaardenbuurt 125 6 C € 460.000 € 3.680
Hannie Schaftrode 47 Rodenbuurt-Oost 103 5 A € 459.500 € 4.461
Zonnebloemtuin 10 Tuinenbuurt 87 4 A+++ € 455.000 € 5.230
Vondelstraat 76 Dichtersbuurt 79 4 C € 450.000 € 5.696
Burgemeester Augustijnstraat 8 B. en W.-buurt 76 3 A+++ € 450.000 € 5.921
Europaweg 50 Schouwenbuurt-Zuid 91 3 B € 450.000 € 4.945
Donizettirode 38 Rodenbuurt-West 118 5 B € 450.000 € 3.814
Linieschans 10 Schansenbuurt-Noord 105 5 A+ € 450.000 € 4.286
Kwikstaartveld 48 Veldenbuurt-Oost 100 4 B € 435.000 € 4.350
Berlijnstraat 181 Centrum-Oost 92 3 A € 425.000 € 4.620
Zonnebloemtuin 12 Tuinenbuurt 84 4 A+++ € 425.000 € 5.060
Zonnebloemtuin 11 Tuinenbuurt 74 3 A+++ € 399.000 € 5.392
Akkerdreef 281 Akkersbuurt-Oost 88 4 B € 375.000 € 4.261
Diepenbrockrode 18 Rodenbuurt-West 113 4 C € 375.000 € 3.319
Du Meelaan 416 Palenstein-West 76 3 A € 365.000 € 4.803