databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €500.000 in Westerkwartier

25 actieve listings met vraagprijs tot en met €500.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Westerkwartier

Wat je krijgt onder €500.000 in Westerkwartier

Voor een budget tot €500.000 zijn er momenteel 25 koopwoningen in Westerkwartier. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Westerkwartier is € 450.000 (€ 3.309/m²). Een woning van circa 151 m² past dus rond uw bovengrens van €500.000.

Wijken in Westerkwartier

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Oude Haven 14 Niezijl 262 8 G € 495.000 € 1.889
Sietse Veldstraweg 72 Den Ham 136 5 C € 489.000 € 3.596
De Banten 2 Verspreide huizen ten zuiden van Sebaldeburen 65 5 F € 489.000 € 7.523
Appelboom 32 Buitengebied ten zuiden van Leek 123 4 A € 475.000 € 3.862
Smidshornerweg 3 Niekerk 134 5 C € 465.000 € 3.470
Plantsoen 18 De Wilp (gedeeltelijk) 121 5 C € 450.000 € 3.719
Provincialeweg 23 Kornhorn 204 7 A € 450.000 € 2.206
Hoornweg 21 Marum 147 5 A € 449.000 € 3.054
Kerkplein 7 Grijpskerk 187 8 G € 425.000 € 2.273
Pastorije 80 Bebouwde kom Tolbert 123 5 A € 400.000 € 3.252
Schipvaart 17 Oldehove 156 6 D € 400.000 € 2.564
Trambaan 3 Bebouwde kom Tolbert 116 4 A+++ € 397.000 € 3.422
Troelstraweg 71 Zuidhorn 133 4 C € 395.000 € 2.970
M H Trompstraat 3 Zuidhorn 101 5 C € 375.000 € 3.713
Het Logement 3 Marum 123 4 A € 369.000 € 3.000
Buitensingel 46 Oldehove 137 6 A € 350.000 € 2.555
Provincialeweg 73 Doezum 92 5 F € 349.000 € 3.793
Lindensteinlaan 103 Rodenburg en omgeving 132 4 D € 325.000 € 2.462
Kemphaan 1 Grootegast 102 4 C € 319.500 € 3.132
Grote Veenbrandstraat 14 Bebouwde kom Zevenhuizen 88 4 A € 300.000 € 3.409
Lijsterbesstraat 57 Grootegast 117 5 B € 299.000 € 2.556
Brugstraat 28 Pieterzijl 129 5 F € 269.000 € 2.085
Hoofdstraat 57 Niezijl 128 4 C € 265.000 € 2.070
Wildbaan 4 Aduard 81 3 D € 260.000 € 3.210
Hoofdstraat 131 Grootegast 55 4 G € 215.000 € 3.909