databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €1.000.000 in Wassenaar

20 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Wassenaar

Wat je krijgt onder €1.000.000 in Wassenaar

Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 20 koopwoningen in Wassenaar. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Wassenaar is € 799.000 (€ 5.396/m²). Een woning van circa 185 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.

Wijken in Wassenaar

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Violierenweg 40 Groot Deijleroord-Ter Weer 151 6 C € 985.000 € 6.523
Oostdorperweg 50 Zijlwatering-haven 135 5 E € 975.000 € 7.222
Hyacinthstraat 4 Groot Deijleroord-Ter Weer 175 6 D € 835.000 € 4.771
Rozenplein 9 Groot Deijleroord-Ter Weer 170 5 D € 830.000 € 4.882
Oostdaallaan 13 Weteringpark 142 6 A € 799.000 € 5.627
Burchtlaan 2 De Paauw 131 9 F € 795.000 € 6.069
Paedtslaan 18 Groot Deijleroord-Ter Weer 135 6 A € 792.000 € 5.867
Fabritiuslaan 3 Groot Deijleroord-Ter Weer 143 6 A € 760.000 € 5.315
Van Polanenpark 159 Zijlwatering-haven 150 6 C € 700.000 € 4.667
Dominee Honderslaan 17 Dorp Wassenaar 147 5 B € 699.000 € 4.755
Rijksstraatweg 276 Groot Deijleroord-Ter Weer 182 8 B € 695.000 € 3.819
Van Cranenburchlaan 21 Groot Deijleroord-Ter Weer 139 5 B € 695.000 € 5.000
Aronskelkweg 16 Groot Deijleroord-Ter Weer 146 6 C € 675.000 € 4.623
Van Cralingenlaan 11 Zijlwatering-haven 144 6 C € 659.000 € 4.576
Van Polanenpark 162 Zijlwatering-haven 145 5 C € 650.000 € 4.483
Fresiaplein 14 Groot Deijleroord-Ter Weer 111 5 A € 599.000 € 5.396
Hoogheemraadstraat 30 Groot Deijleroord-Ter Weer 125 5 C € 599.000 € 4.792
Burgemeester Geertsemalaan 22 Groot Deijleroord-Ter Weer 138 6 B € 595.000 € 4.312
Van Zuylen van Nijeveltstraat 6 Den Deijl 152 4 C € 565.000 € 3.717
Burgemeester Geertsemalaan 58 Groot Deijleroord-Ter Weer 81 3 A € 399.000 € 4.926