Budget-filter
Koopwoningen onder €1.000.000 in Valkenburg aan de Geul
5 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €1.000.000 in Valkenburg aan de Geul
Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 5 koopwoningen in Valkenburg aan de Geul. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Valkenburg aan de Geul is € 395.000 (€ 3.081/m²). Een woning van circa 325 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.
Wijken in Valkenburg aan de Geul
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kruisstraat 11 IJzeren | 211 | 6 | A | € 650.000 | € 3.081 |
| Hemelrijkstraat 17 Sibbe | 137 | 6 | B | € 543.000 | € 3.964 |
| Cremerstraat 14 Broekhem Zuid | 147 | 6 | B | € 395.000 | € 2.687 |
| Daalhemerweg 70 Valkenburg | 128 | 5 | G | € 375.000 | € 2.930 |
| Seringenstraat 13 Broekhem Noord | 74 | 5 | C | € 265.000 | € 3.581 |