Budget-filter
Koopwoningen onder €1.000.000 in Tilburg
97 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €1.000.000 in Tilburg
Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 97 koopwoningen in Tilburg. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Tilburg is € 450.000 (€ 4.101/m²). Een woning van circa 244 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.
Wijken in Tilburg
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lemsterlandstraat 7 De Kievit Zuid-Oost | 218 | 7 | A | € 895.000 | € 4.106 |
| Kasteel Rhoonhof 1 Kastelenbuurt Zuid | 166 | 6 | A | € 849.000 | € 5.114 |
| Koolhovenlaan 2 Koolhoven Zuid | 191 | 6 | A | € 795.000 | € 4.162 |
| Lange Nieuwstraat 208 Theresia West | 195 | 5 | E | € 745.000 | € 3.821 |
| Lucas van Leydenlaan 1 Eikenbosch | 169 | 5 | B | € 725.000 | € 4.290 |
| Hornstraat 27 Heerevelden Oost | 159 | 7 | A+ | € 695.000 | € 4.371 |
| Bosscheweg 72 Enschot Midden | 149 | 3 | B | € 675.000 | € 4.530 |
| Kardinaal van Enckevoirtstraat 15 Padua | 225 | 7 | C | € 675.000 | € 3.000 |
| Wielingen 27 De Blaak Noord-West | 159 | 5 | B | € 675.000 | € 4.245 |
| Prinsenhoeven 13 Hoogvenne Oost | 147 | 7 | C | € 650.000 | € 4.422 |
| Scharwoudestraat 92 Dalem Zuid II | 153 | 4 | A+ | € 625.000 | € 4.085 |
| Aa of Weerijs 104 De Blaak Zuid-West | 158 | 5 | C | € 625.000 | € 3.956 |
| Monseigneur Bekkersstraat 13 Rauwbraken | 139 | 5 | C | € 595.000 | € 4.281 |
| Lobithstraat 25 Leeuwerik Oost | 124 | 5 | A | € 595.000 | € 4.798 |
| Albionstraat 125 Bedrijventerrein Albion | 138 | 5 | C | € 595.000 | € 4.312 |
| Daendelsstraat 19 Armhoef Noord-Oost | 126 | 6 | C | € 595.000 | € 4.722 |
| Koningsoordlaan 222 Koningsoord | 132 | 4 | A+++ | € 589.000 | € 4.462 |
| Bernard Leenestraat 7 Stappegoor Zuid | 130 | 5 | A | € 585.000 | € 4.500 |