Budget-filter
Koopwoningen onder €600.000 in Stichtse Vecht
23 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €600.000 in Stichtse Vecht
Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 23 koopwoningen in Stichtse Vecht. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Stichtse Vecht is € 557.250 (€ 4.816/m²). Een woning van circa 125 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.
Wijken in Stichtse Vecht
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Buitenweg 92 Zandweg-Oostwaard | 127 | 3 | A | € 595.000 | € 4.685 |
| Duivenkamp 215 Duivenkamp | 139 | 6 | C | € 590.000 | € 4.245 |
| Berkenhof 93 Molenpolder | 125 | 5 | C | € 585.000 | € 4.680 |
| Stinzenlaan Zuid 214 Broeckland | 110 | 4 | A | € 575.000 | € 5.227 |
| Reigerskamp 782 Reigerskamp | 115 | 5 | A | € 565.000 | € 4.913 |
| Klokjeslaan 82 Zeeheldenbuurt | 117 | 6 | D | € 549.500 | € 4.697 |
| Looijersdijk 31 Breukelen Midden | 117 | 5 | A | € 545.000 | € 4.658 |
| Kamelenspoor 112 Kamelenspoor | 118 | 6 | A+ | € 545.000 | € 4.619 |
| Vredelantstraat 3 Vreeland Dorp | 118 | 5 | A | € 525.000 | € 4.449 |
| Van Reedestraat 4 Zandweg-Oostwaard | 99 | 4 | B | € 519.000 | € 5.242 |
| Reigerskamp 465 Reigerskamp | 115 | 4 | A | € 509.000 | € 4.426 |
| Fazantenkamp 783 Fazantenkamp | 109 | 4 | C | € 500.000 | € 4.587 |
| Gijsbrecht van Nijenrodestraat 147 Breukelen Noord | 123 | 5 | D | € 495.000 | € 4.024 |
| Pauwenkamp 366 Pauwenkamp | 107 | 5 | B | € 449.000 | € 4.196 |
| Kamelenspoor 409 Kamelenspoor | 100 | 5 | C | € 445.000 | € 4.450 |
| Vredelantstraat 31 Vreeland Dorp | 90 | 5 | C | € 439.000 | € 4.878 |
| Safariweg 339 Bisonspoor | 76 | 3 | A | € 425.000 | € 5.592 |
| Nigtevechtseweg 19 Vreeland Dorp | 79 | 3 | F | € 399.000 | € 5.051 |
| Reigerskamp 608 Reigerskamp | 85 | 3 | C | € 389.000 | € 4.576 |
| Troelstrastraat 12 Staatsliedenbuurt | 75 | 4 | C | € 385.000 | € 5.133 |