databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €750.000 in Sint-Michielsgestel

10 actieve listings met vraagprijs tot en met €750.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Sint-Michielsgestel

Wat je krijgt onder €750.000 in Sint-Michielsgestel

Voor een budget tot €750.000 zijn er momenteel 10 koopwoningen in Sint-Michielsgestel. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Sint-Michielsgestel is € 610.000 (€ 4.487/m²). Een woning van circa 167 m² past dus rond uw bovengrens van €750.000.

Wijken in Sint-Michielsgestel

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
De Misse 1 Westerbroek en Beekveld 152 6 A € 675.000 € 4.441
Duifhuis 15 Westerbroek en Beekveld 137 6 B € 625.000 € 4.562
Vestgraaf 51 Sint-Michielsgestel 139 4 A € 595.000 € 4.281
Norbertijnenpad 27 Berlicum 153 5 A € 595.000 € 3.889
Saturnusstraat 4 Berlicum 113 5 B € 547.500 € 4.845
Pastoor van den Boomstraat 82 Berlicum 120 5 B € 519.500 € 4.329
Braakven 8 Berlicum 105 5 D € 495.000 € 4.714
De Mulder 42 Venkant, Beekkant en Beekvliet 123 5 A € 480.000 € 3.902
Cederstraat 10 Theereheide 157 6 C € 475.000 € 3.025
Oegstgeestsestraat 16 Berlicum 95 3 E € 449.000 € 4.726