Budget-filter
Koopwoningen onder €1.000.000 in Oisterwijk
8 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €1.000.000 in Oisterwijk
Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 8 koopwoningen in Oisterwijk. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Oisterwijk is € 740.000 (€ 5.750/m²). Een woning van circa 174 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.
Wijken in Oisterwijk
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Burg. Verwielstraat 56 omg. Dotterpln/Wildemanstraat | 152 | 6 | D | € 895.000 | € 5.888 |
| Griete Veldeke 7 Omg. Achterbos/Papenakker | 197 | 6 | C | € 795.000 | € 4.036 |
| De Scheerman 7 Omg. Achterbos/Papenakker | 122 | 5 | E | € 745.000 | € 6.107 |
| Renata 45 omg. Waterhoef | 157 | 6 | A | € 740.000 | € 4.713 |
| Handboogstraat 9 Dorp Haaren | 126 | 5 | B | € 589.500 | € 4.679 |
| Burg. Burgersstraat 35 Dorp Haaren | 109 | 5 | B | € 550.000 | € 5.046 |
| Kruisboogstraat 53 Dorp Haaren | 87 | 4 | B | € 525.000 | € 6.034 |
| Zoom 57 omg Pannenschuur Centrum | 52 | 2 | D | € 299.000 | € 5.750 |