databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €1.000.000 in Midden-Groningen

26 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Midden-Groningen

Wat je krijgt onder €1.000.000 in Midden-Groningen

Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 26 koopwoningen in Midden-Groningen. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Midden-Groningen is € 360.000 (€ 3.223/m²). Een woning van circa 310 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.

Wijken in Midden-Groningen

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Schoener 42 Meerwijck 168 5 A € 950.000 € 5.655
De Veiling 21 De Vosholen-West 220 4 A € 813.218 € 3.696
van Limburg Stirumlaan 151 Woldwijck-Midden 170 4 A € 625.000 € 3.676
Borgercompagniesterstr 58 Compagniesterpark 156 6 F € 595.000 € 3.814
Spoorstraat Zuid 41 Spoorstraat en Kieldiep 173 5 A € 595.000 € 3.439
Nieuweweg 74 Muntendam-west 128 8 C € 515.000 € 4.023
Kalkwijk 46 Kalkwijk-Zuid 164 5 E € 515.000 € 3.140
Veendijk 11 Zuidbroek 160 4 A € 497.500 € 3.109
Burgemeester Bartelsstr 1 Oosterpark 131 6 C € 475.000 € 3.626
Heiligelaan 86 Zuidbroek 191 5 B € 465.000 € 2.435
Sluisweg 40 Kiel-Windeweer 179 6 D € 425.000 € 2.374
Julianastraat 83 Industriegebied Martenshoek 132 3 A € 425.000 € 3.220
Havenstraat 5 Noordbroek 114 4 A € 375.000 € 3.289
Zuiderlaan 13 Oosterpark 104 3 C € 345.000 € 3.317
Achterdiep Noordzijde 37 Sappemeer-Noord 98 4 F € 325.000 € 3.316
P.C. Hooftstraat 10 Zuidbroek 99 4 A € 320.000 € 3.232
Lutherse Kerkstraat 77 Compagniesterpark 102 4 G € 299.000 € 2.931
Cartonbaan 17 Beukemabuurt 94 4 A € 297.500 € 3.165
Uranus 17 Woldwijck-Oost 115 5 A++ € 295.000 € 2.565
Hoofdstraat 78 Westerpark 102 3 A € 295.000 € 2.892
Ds. J. Hekhuisstraat 28 Muntendam-oost 70 4 E € 275.000 € 3.929
Bilderdijklaan 34 Spoorstraat en Kieldiep 85 4 D € 250.000 € 2.941
Afschrijver 22 Boswijck-Oost 95 4 C € 249.500 € 2.626
van Heemskerckstraat 48 Noorderpark 79 4 D € 225.000 € 2.848