databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €750.000 in Lingewaard

28 actieve listings met vraagprijs tot en met €750.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Lingewaard

Wat je krijgt onder €750.000 in Lingewaard

Voor een budget tot €750.000 zijn er momenteel 28 koopwoningen in Lingewaard. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Lingewaard is € 490.000 (€ 4.136/m²). Een woning van circa 181 m² past dus rond uw bovengrens van €750.000.

Wijken in Lingewaard

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Tamboershof 12 Loovelden 178 6 A+ € 745.000 € 4.185
Geldersehoek 2 Buitengebied Huissen 162 8 C € 650.000 € 4.012
Waaldijk 12 Centrum Bemmel 155 6 F € 645.000 € 4.161
Koningsboulevard 89 Loovelden 115 4 A € 625.000 € 5.435
Perenhof 2 Klaverkamp-Klein Rome 127 3 B € 600.000 € 4.724
Pannerdenseweg 70 Kern Doornenburg 123 6 E € 600.000 € 4.878
Torenlaan 10 Centrum Gendt 163 9 C € 595.000 € 3.650
Karstraat 79 Buitengebied Huissen 141 5 E € 595.000 € 4.220
Molenstraat 24 Kern Angeren 242 6 G € 595.000 € 2.459
Thuishaven 5 Zilverkamp 1e fase 155 6 B € 550.000 € 3.548
Viswei 63 Kern Angeren 141 5 B € 545.000 € 3.865
Arnhemsepoort 102 Centrum Huissen 102 5 C € 495.000 € 4.853
Ceres 44 Klaverkamp-Klein Rome 118 5 A € 485.000 € 4.110
Schoutstraat 88 Lootakkers 108 5 B € 475.000 € 4.398
Kruidenstraat 47 Klaverkamp-Klein Rome 106 6 A+ € 465.000 € 4.387
Kersenbongerd 7 Zilverkamp 1e fase 135 6 B € 445.000 € 3.296
Wildzang 25 Zilverkamp 3e fase 143 6 C € 425.000 € 2.972
Pastoor Versteegstraat 1 Kern Angeren 151 3 D € 425.000 € 2.815
Dijkstraat 61 Klappenburg 126 5 A++ € 415.000 € 3.294
Ulkenpad 56 Zilverkamp 4e fase 111 5 B € 400.000 € 3.604
Emmastraat 70 Kern Angeren 118 5 C € 399.000 € 3.381
Bredestraat 83 Brouwersland 92 4 B € 395.000 € 4.293
Stadswal Noord 23 Johannahoeve 92 2 A € 389.000 € 4.228
Kolk 13 Zilverkamp 3e fase 123 6 C € 385.000 € 3.130
Rooseveltstraat 18 Hofmeesterij-Kampstuk 81 5 A € 385.000 € 4.753