Budget-filter
Koopwoningen onder €750.000 in Kerkrade
9 actieve listings met vraagprijs tot en met €750.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €750.000 in Kerkrade
Voor een budget tot €750.000 zijn er momenteel 9 koopwoningen in Kerkrade. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Kerkrade is € 320.000 (€ 2.644/m²). Een woning van circa 284 m² past dus rond uw bovengrens van €750.000.
Wijken in Kerkrade
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Korversberg 21 Vink | 221 | 7 | B | € 585.000 | € 2.647 |
| Vivaldistraat 35 Kerkrade-Centrum | 135 | 4 | B | € 535.000 | € 3.963 |
| Wimmersstraat 34 Eygelshoven-Kom | 132 | 5 | D | € 349.000 | € 2.644 |
| Pricksteenweg 13 Nulland | 160 | 6 | A | € 325.000 | € 2.031 |
| Felix Ruttenstraat 9 Haanrade | 109 | 4 | A | € 320.000 | € 2.936 |
| Elisabethstraat 5 Bleijerheide | 152 | 4 | F | € 279.000 | € 1.836 |
| Nieuwenhagerweg 75 Waubacherveld | 110 | 5 | D | € 274.000 | € 2.491 |
| Pierre Zeijenstraat 14 Vink | 129 | 5 | A | € 239.000 | € 1.853 |
| O.L.Vrouwestraat 57 Kerkrade-Centrum | 47 | 2 | C | € 159.000 | € 3.383 |