Budget-filter
Koopwoningen onder €1.000.000 in Hengelo (O)
51 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €1.000.000 in Hengelo (O)
Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 51 koopwoningen in Hengelo (O). Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Hengelo (O) is € 397.500 (€ 3.550/m²). Een woning van circa 282 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.
Wijken in Hengelo (O)
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Geleenstraat 16 Nijverheid | 181 | 6 | A | € 845.000 | € 4.669 |
| Gronaustraat 25 Vossenbelt Zuid | 203 | 6 | B | € 825.000 | € 4.064 |
| Scheldestraat 19 Nijverheid | 223 | 6 | A | € 798.000 | € 3.578 |
| Bornsestraat 73 't Wilbert | 237 | 8 | C | € 775.000 | € 3.270 |
| Bankastraat 29 Weidedorp | 210 | 7 | D | € 750.000 | € 3.571 |
| Marterstraat 71 Roershoek | 161 | 6 | A | € 739.000 | € 4.590 |
| Londenstraat 81 Vossenbelt Noord | 182 | 5 | A | € 695.000 | € 3.819 |
| Levantstraat 19 Roershoek | 162 | 6 | B | € 639.000 | € 3.944 |
| Industriestraat 121 Tuindorp 't Lansink | 136 | 4 | D | € 560.000 | € 4.118 |
| Stockholmstraat 56 Vossenbelt Zuid | 137 | 5 | A+++ | € 539.000 | € 3.934 |
| Wilbertstraat 4 't Wilbert | 151 | 6 | B | € 525.000 | € 3.477 |
| Trondheimstraat 24 Vossenbelt Zuid | 133 | 7 | A | € 489.500 | € 3.680 |
| Tom Mandersstraat 76 Molendijkhoek | 147 | 5 | B | € 489.000 | € 3.327 |
| Meikever 15 Het Broek | 130 | 5 | A | € 485.000 | € 3.731 |
| Frank Santmanstraat 15 Groot Driene Zuid | 94 | 3 | D | € 485.000 | € 5.160 |
| Rembrandtstraat 12 't Wilbert | 123 | 4 | C | € 485.000 | € 3.943 |
| Steenbakkersweg 49 Tuindorp Zuid | 126 | 3 | A | € 475.000 | € 3.770 |
| Johan Wagenaarstraat 3 Klein Driene | 156 | 5 | A++ | € 450.000 | € 2.885 |
| Johannaweg 1 Woolde | 229 | 11 | E | € 449.000 | € 1.961 |
| Nordhornstraat 4 Vossenbelt Zuid | 117 | 3 | C | € 439.500 | € 3.756 |