Budget-filter
Koopwoningen onder €600.000 in Harderwijk
28 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €600.000 in Harderwijk
Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 28 koopwoningen in Harderwijk. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Harderwijk is € 472.250 (€ 4.043/m²). Een woning van circa 148 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.
Wijken in Harderwijk
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dassenbergerhout 17 Harderhout II | 150 | 4 | A | € 575.000 | € 3.833 |
| Braambergerhout 8 Harderhout II | 138 | 6 | A+ | € 550.000 | € 3.986 |
| Parallelweg 26 Hierden De Duinen | 67 | 3 | A+++ | € 529.000 | € 7.896 |
| Gerbrandylaan 27 Slingerbos Noord | 127 | 5 | B | € 499.500 | € 3.933 |
| Tonnenbergerhout 54 Harderhout II | 127 | 6 | A+ | € 498.000 | € 3.921 |
| Triasgracht 27 Drielanden Centrum | 131 | 5 | A | € 495.000 | € 3.779 |
| Vondelpark 54 Stadsdennen Oost | 106 | 4 | A | € 495.000 | € 4.670 |
| Bazuindreef 79 Drielanden Centrum | 124 | 4 | A | € 495.000 | € 3.992 |
| Musicaldreef 76 Muziekland IV | 120 | 5 | A | € 485.000 | € 4.042 |
| Thorbeckelaan 31 De Wittenhagen Zuid | 110 | 5 | C | € 475.000 | € 4.318 |
| Heijermansstraat 22 Stadsdennen Noord | 118 | 6 | C | € 475.000 | € 4.025 |
| Mecklenburglaan 21 Tinnegieter | 94 | 6 | G | € 469.500 | € 4.995 |
| Ir. De Blocq van Kuffelerstraat 1 Zeebuurt Oost | 101 | 5 | F | € 449.500 | € 4.450 |
| Kievitmeen 99 Vogelwaard | 111 | 5 | C | € 449.000 | € 4.045 |
| Groentjesweg 4 Zeebuurt Oost | 126 | 4 | C | € 449.000 | € 3.563 |
| Piet Heinlaan 69 De Wittenhagen Noord | 109 | 5 | A | € 439.000 | € 4.028 |
| Potgieterstraat 9 Stadsdennen Midden | 112 | 5 | A | € 439.000 | € 3.920 |
| Vondellaan 103 Stadsdennen Midden | 120 | 4 | C | € 425.000 | € 3.542 |
| Van Speyklaan 226 De Wittenhagen Noord | 104 | 4 | A | € 419.000 | € 4.029 |