databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Gemeente · Noord-Holland

Koopwoningen Haarlemmermeer

89 actieve listings, mediaan vraagprijs € 595.000 (€ 4.835/m²).

Terug naar kaart

Over de koopwoningmarkt in Haarlemmermeer

Op de huidige snapshot staan er 89 koopwoningen in Haarlemmermeer actief op Funda. De mediaan vraagprijs is € 595.000, wat neerkomt op circa € 4.835 per vierkante meter. Een gemiddelde woning meet 123 m² en heeft 5 kamers. Het aanbod loopt van € 285.000 tot € 1.490.000.

Haarlemmermeer beslaat 97 CBS-buurten met circa 165.270 inwoners (bevolkingsdichtheid 2.668/km²). De gemiddelde WOZ-waarde is € 529.854. Tot de dichtstbijzijnde basisschool is het gemiddeld 1.44 km, tot een grote supermarkt 1.69 km, tot een huisarts 1.68 km. Het aandeel huurwoningen is 30.6%. Bron: CBS Kerncijfers Wijken en Buurten, geaggregeerd over alle buurten.

Koopwoningen in Haarlemmermeer per budget

Direct filteren op een prijsplafond. Cijfers zijn live uit de huidige snapshot.

Wijken in Haarlemmermeer

Drie wijken met de meeste actieve listings: Hoofddorp (49) · Nieuw-Vennep (19) · Badhoevedorp (9) .

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
IJweg 1126 Hoofddorp Bornholm West 324 6 G € 1.490.000 € 4.599
Roerdompstraat 23 Badhoevedorp Centrum 230 5 E € 1.395.000 € 6.065
Brandaris 94 Hoofddorp Floriande West 237 8 A € 1.295.000 € 5.464
Burgemeester Amersfoordtlaan 43 Badhoevedorp Centrum 202 6 B € 1.295.000 € 6.411
Bridgemankade 146 Hoofddorp Hyde Park 119 3 A+ € 1.200.000 € 10.084
Schelphoek 50 Hoofddorp Floriande West 216 7 A € 1.150.000 € 5.324
Habanera 89 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord 160 4 A € 1.100.000 € 6.875
Parkietstraat 12 Badhoevedorp Oost 169 5 F € 1.100.000 € 6.509
Laan van Norfolk 35 Hoofddorp Toolenburg Zuid 208 5 A € 1.095.000 € 5.264
Huigsloterdijk 381 Buitenkaag 159 4 A € 1.095.000 € 6.887
Sikkelstraat 43 Nieuw-Vennep West 244 7 D € 990.000 € 4.057
Remmersteinpark 78 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid 196 5 B € 975.000 € 4.974