Budget-filter
Koopwoningen onder €600.000 in Goeree-Overflakkee
31 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €600.000 in Goeree-Overflakkee
Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 31 koopwoningen in Goeree-Overflakkee. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Goeree-Overflakkee is € 399.000 (€ 3.920/m²). Een woning van circa 153 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.
Wijken in Goeree-Overflakkee
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Boomgaardpad 29 Ooltgensplaat woonkern | 111 | 5 | B | € 568.000 | € 5.117 |
| Bosdreef 42 Dirksland centrum | 100 | 4 | B | € 565.000 | € 5.650 |
| Dieklaan 12 Middelharnis Nieuw Zeeland | 83 | 4 | C | € 540.000 | € 6.506 |
| Buitenring 44 Middelharnis westplaat | 136 | 6 | A | € 535.000 | € 3.934 |
| Sommelsdijkse Havendijk 4 Middelharnis westplaat | 122 | 4 | A | € 499.000 | € 4.090 |
| Singelkade 92 Middelharnis westplaat | 142 | 5 | A | € 498.000 | € 3.507 |
| Springert 18 Ouddorp zuid | 92 | 3 | A | € 475.000 | € 5.163 |
| Grondzeilerstraat 32 Oude-Tonge prinsessenbuurt handelskade | 120 | 4 | A | € 465.000 | € 3.875 |
| Singelkade 30 Middelharnis westplaat | 128 | 5 | A | € 459.000 | € 3.586 |
| Godfried Bomanspad 8 Middelharnis westplaat | 120 | 6 | A | € 450.000 | € 3.750 |
| Prins Bernhardlaan 65 Middelharnis prinsenkwartier | 90 | 4 | A | € 449.000 | € 4.989 |
| Voorstraat 64 Stellendam centrum | 117 | 6 | C | € 425.000 | € 3.632 |
| Molenplein 2 Middelharnis prinsenkwartier | 101 | 6 | A | € 410.000 | € 4.059 |
| Molendijk 15 Ooltgensplaat woonkern | 122 | 4 | D | € 399.000 | € 3.270 |
| Azaleastraat 29 Stellendam west | 104 | 4 | A+ | € 399.000 | € 3.837 |
| Wilhelminalaan 6 Dirksland noord | 90 | 4 | E | € 395.000 | € 4.389 |
| Botter 16 Stellendam centrum | 103 | 5 | A | € 385.000 | € 3.738 |
| Fazantstraat 50 Sommelsdijk vogelbuurt oost | 108 | 5 | C | € 375.000 | € 3.472 |