databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €500.000 in Enschede

74 actieve listings met vraagprijs tot en met €500.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Enschede

Wat je krijgt onder €500.000 in Enschede

Voor een budget tot €500.000 zijn er momenteel 74 koopwoningen in Enschede. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Enschede is € 375.000 (€ 3.587/m²). Een woning van circa 139 m² past dus rond uw bovengrens van €500.000.

Wijken in Enschede

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Boddenkampsingel 80 Boddenkamp 111 3 C € 500.000 € 4.505
Joan Coststraat 40 Boddenkamp 117 6 E € 500.000 € 4.274
Keteldiepstraat 68 Deppenbroek 159 5 A € 499.000 € 3.138
Reygershöftehoek 62 Helmerhoek-Noord 132 6 A+ € 499.000 € 3.780
Voortsweg 7 Roombeek-Roomveldje 184 8 C € 495.000 € 2.690
Atletenstraat 65 Hogeland-Zuid 129 5 D € 485.000 € 3.760
Roessinghsbleekweg 92 Walhof-Roessingh 146 5 B € 475.000 € 3.253
Faberstraat 16 Ribbelt-Ribbelerbrink 134 6 F € 475.000 € 3.545
Boddenkampsingel 80 Boddenkamp 107 3 B € 475.000 € 4.439
Eikebladvlinder 46 Eilermarke 132 5 A € 450.000 € 3.409
Warenveldehoek 42 Helmerhoek-Zuid 124 5 A € 448.000 € 3.613
Heidevlinder 62 Eilermarke 130 5 A+ € 425.000 € 3.269
Hertsmuntlaan 13 Eekmaat West 125 5 A+ € 425.000 € 3.400
P.H. ter Meulenplantsoen 8 Dorp Lonneker 86 4 G € 425.000 € 4.942
Grimberghoek 24 Helmerhoek-Noord 123 5 C € 425.000 € 3.455
Theo van Doesburgstraat 27 't Zwering 116 5 A € 419.000 € 3.612
Kolmschotlanden 37 Stroinkslanden Noord-West 135 5 B € 400.000 € 2.963
Perikplein 107 Getfert 129 5 A++ € 400.000 € 3.101
Haaksbergerstraat 94 Horstlanden-Stadsweide 119 3 A € 395.000 € 3.319
Dahliastraat 105 Ribbelt-Ribbelerbrink 108 6 A € 389.000 € 3.602
Floraparkstraat 64 Ribbelt-Ribbelerbrink 82 3 B € 375.000 € 4.573
Emmastraat 228 Horstlanden-Stadsweide 105 6 B € 375.000 € 3.571
Walkottelanden 71 Stroinkslanden Noord-Oost 111 5 C € 375.000 € 3.378