Budget-filter
Koopwoningen onder €500.000 in Eemsdelta
10 actieve listings met vraagprijs tot en met €500.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €500.000 in Eemsdelta
Voor een budget tot €500.000 zijn er momenteel 10 koopwoningen in Eemsdelta. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Eemsdelta is € 450.000 (€ 2.422/m²). Een woning van circa 206 m² past dus rond uw bovengrens van €500.000.
Wijken in Eemsdelta
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Siebo T Haanstraat 18 Wirdum | 201 | 6 | B | € 495.000 | € 2.463 |
| Koninginnelaan 15 Tjamsweer | 178 | 5 | A+++ | € 495.000 | € 2.781 |
| Delfzicht 19 Steenbakkersbuurt | 184 | 5 | A+++ | € 475.000 | € 2.582 |
| Bolwerk 20 De Wierde | 165 | 6 | C | € 425.000 | € 2.576 |
| Hoofdstraat 35 Stedum | 178 | 6 | G | € 395.000 | € 2.219 |
| Tichelwerk 11 Steenbakkersbuurt | 141 | 6 | B | € 325.000 | € 2.305 |
| Klaverweide 13 Fivelmonde | 121 | 6 | B | € 269.500 | € 2.227 |
| Hooiven 3 Fivelmonde | 113 | 5 | C | € 269.000 | € 2.381 |
| Houtweg 30 Koveltemp | 103 | 3 | F | € 200.000 | € 1.942 |
| Zijlvest 18 Oosterveld | 159 | 6 | D | € 199.500 | € 1.255 |