Budget-filter
Koopwoningen onder €750.000 in Echt-Susteren
8 actieve listings met vraagprijs tot en met €750.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €750.000 in Echt-Susteren
Voor een budget tot €750.000 zijn er momenteel 8 koopwoningen in Echt-Susteren. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Echt-Susteren is € 484.500 (€ 2.951/m²). Een woning van circa 254 m² past dus rond uw bovengrens van €750.000.
Wijken in Echt-Susteren
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kasteelweg 55 Peij | 224 | 12 | B | € 748.000 | € 3.339 |
| Lariksstraat 26 Echt Noord | 150 | 9 | A+ | € 575.000 | € 3.833 |
| Brugweg 9 Peij | 189 | 5 | D | € 550.000 | € 2.910 |
| Hoogveldsweg 54 Hingen | 140 | 5 | B | € 419.000 | € 2.993 |
| Hoogveldsweg 18 Peij | 162 | 6 | D | € 395.000 | € 2.438 |
| Reinoud van Gelderstraat 18 Susteren Centrum | 125 | 5 | C | € 389.000 | € 3.112 |
| Feurthstraat 47 Mariaveld | 165 | 9 | E | € 369.000 | € 2.236 |
| Ruitersweg 21 Munsterveld | 102 | 3 | C | € 285.000 | € 2.794 |