Budget-filter
Koopwoningen onder €750.000 in Bunschoten
12 actieve listings met vraagprijs tot en met €750.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €750.000 in Bunschoten
Voor een budget tot €750.000 zijn er momenteel 12 koopwoningen in Bunschoten. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Bunschoten is € 525.000 (€ 5.178/m²). Een woning van circa 145 m² past dus rond uw bovengrens van €750.000.
Wijken in Bunschoten
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoekstraat 13 Spakenburg | 142 | 4 | D | € 630.000 | € 4.437 |
| Kuyperstraat 37 Spakenburg | 113 | 5 | A++ | € 620.000 | € 5.487 |
| Veenestraat 66 Bunschoten | 132 | 5 | A+++ | € 620.000 | € 4.697 |
| Verdistraat 49 Bikkersvaart | 124 | 6 | A | € 525.000 | € 4.234 |
| Huurdemanskamp 28 Rengerswetering | 114 | 4 | A | € 525.000 | € 4.605 |
| Verlengde Oostsingel 21 Bunschoten | 131 | 5 | C | € 495.000 | € 3.779 |
| Heemraadstraat 24 Broerswetering | 106 | 5 | C | € 488.000 | € 4.604 |
| Koenraadstraat 9 Broerswetering | 92 | 4 | B | € 485.000 | € 5.272 |
| Schansplein 2 Spakenburg | 70 | 3 | A | € 430.000 | € 6.143 |
| De Meent 63 Spakenburg | 62 | 2 | A | € 409.000 | € 6.597 |
| Spuistraat 24 Spakenburg | 69 | 4 | C | € 395.000 | € 5.725 |
| Visrokersplein 13 Spakenburg | 77 | 2 | B | € 390.000 | € 5.065 |