Budget-filter
Koopwoningen onder €400.000 in Bodegraven-Reeuwijk
9 actieve listings met vraagprijs tot en met €400.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €400.000 in Bodegraven-Reeuwijk
Voor een budget tot €400.000 zijn er momenteel 9 koopwoningen in Bodegraven-Reeuwijk. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Bodegraven-Reeuwijk is € 467.500 (€ 4.644/m²). Een woning van circa 86 m² past dus rond uw bovengrens van €400.000.
Wijken in Bodegraven-Reeuwijk
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoge Rijndijk 14 Nieuwerbrug aan den Rijn Kern | 76 | 3 | A | € 400.000 | € 5.263 |
| Oud-Bodegraafseweg 8 Centrum-Zuid | 104 | 3 | A | € 395.000 | € 3.798 |
| Achter Nieuwstraat 13 Centrum-Zuid | 97 | 4 | B | € 385.000 | € 3.969 |
| Franciscushof 20 Molenzicht | 64 | 3 | B | € 350.000 | € 5.469 |
| Nieuwe Markt 12 Vijverwijk | 95 | 4 | C | € 350.000 | € 3.684 |
| Franciscushof 7 Molenzicht | 64 | 3 | C | € 350.000 | € 5.469 |
| Vlijt en Phoenix 12 Centrum-Noord | 57 | 2 | A | € 325.000 | € 5.702 |
| Bunchestraat 57 Reeuwijk-Brug-Zuidwest | 68 | 4 | D | € 315.000 | € 4.632 |
| Stationsplein 2 Centrum-Zuid | 60 | 3 | B | € 315.000 | € 5.250 |