Budget-filter
Koopwoningen onder €750.000 in Bloemendaal
8 actieve listings met vraagprijs tot en met €750.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €750.000 in Bloemendaal
Voor een budget tot €750.000 zijn er momenteel 8 koopwoningen in Bloemendaal. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Bloemendaal is € 1.215.000 (€ 7.103/m²). Een woning van circa 106 m² past dus rond uw bovengrens van €750.000.
Wijken in Bloemendaal
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pieter Keijlaan 27 Veen en Duin | 140 | 5 | C | € 750.000 | € 5.357 |
| Vijverweg 43 Bloemendaal | 108 | 3 | C | € 745.000 | € 6.898 |
| Lage Duin 31 Villawijk Het Duin | 132 | 6 | A | € 675.000 | € 5.114 |
| Kennemerbeekweg 23 Oude Kern Bennebroek | 114 | 6 | D | € 635.000 | € 5.570 |
| Bloemendaalseweg 113 Bloemendaal | 84 | 3 | E | € 550.000 | € 6.548 |
| Meerweg 53 Meerwijk | 99 | 4 | D | € 499.000 | € 5.040 |
| Graaf Florislaan 2 Vogelenzang | 82 | 4 | D | € 469.000 | € 5.720 |
| De Genestetweg 19 Bloemendaal | 42 | 2 | G | € 410.000 | € 9.762 |