Budget-filter
Koopwoningen onder €500.000 in Beverwijk
22 actieve listings met vraagprijs tot en met €500.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €500.000 in Beverwijk
Voor een budget tot €500.000 zijn er momenteel 22 koopwoningen in Beverwijk. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Beverwijk is € 425.000 (€ 4.362/m²). Een woning van circa 115 m² past dus rond uw bovengrens van €500.000.
Wijken in Beverwijk
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Italiëlaan 87 Oosterwijk | 127 | 6 | A | € 500.000 | € 3.937 |
| Emmy Belinfantelaan 57 Waterwijk | 128 | 4 | A | € 490.000 | € 3.828 |
| Midgard 74 De Ladder Noord | 111 | 5 | A+ | € 489.000 | € 4.405 |
| Heemskerkerweg 255 Overbos | 99 | 6 | G | € 429.500 | € 4.338 |
| van der Hoopstraat 46 Fokkerlaan | 89 | 3 | A | € 425.000 | € 4.775 |
| Dalenbeek 7 Bleriotlaan | 106 | 3 | D | € 425.000 | € 4.009 |
| Bergerslaan 2 Oostertuinen | 72 | 4 | D | € 415.000 | € 5.764 |
| Arendsweg 159 Oostertuinen | 93 | 4 | G | € 400.000 | € 4.301 |
| Relweg 12 Wijk aan Zee | 117 | 7 | G | € 395.000 | € 3.376 |
| van Ogtropweg 10 Wijk aan Zee | 77 | 3 | D | € 395.000 | € 5.130 |
| Markt 88 Koningstraat | 83 | 3 | A+ | € 385.000 | € 4.639 |
| van Oldenborghweg 25 Wijk aan Zee | 117 | 4 | G | € 375.000 | € 3.205 |
| Baanstraat 89 Koningstraat | 85 | 3 | C | € 375.000 | € 4.412 |
| Kuikensweg 13 Westertuinen | 70 | 3 | G | € 350.000 | € 5.000 |
| Paasdal 79 Wijk aan Zee | 60 | 2 | C | € 349.000 | € 5.817 |
| Kerkstraat 17 Wijkertoren | 80 | 4 | C | € 349.000 | € 4.362 |
| Sionstraat 30 Meerplein | 69 | 3 | D | € 335.000 | € 4.855 |
| Kuikensweg 75 Westertuinen | 73 | 3 | G | € 299.500 | € 4.103 |
| Büllerlaan 48 Wijkerbaan | 92 | 5 | C | € 299.500 | € 3.255 |
| Kloosterstraat 17 Koningstraat | 63 | 3 | A | € 299.000 | € 4.746 |
| Hendrik Mandeweg 13 Meerplein | 55 | 2 | B | € 289.000 | € 5.255 |