Budget-filter
Koopwoningen onder €500.000 in Bernheze
8 actieve listings met vraagprijs tot en met €500.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €500.000 in Bernheze
Voor een budget tot €500.000 zijn er momenteel 8 koopwoningen in Bernheze. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Bernheze is € 550.000 (€ 4.126/m²). Een woning van circa 121 m² past dus rond uw bovengrens van €500.000.
Wijken in Bernheze
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Meerstraat 1 Hopveld - Muggenhoek | 104 | 5 | D | € 498.000 | € 4.788 |
| Armwiel 7 Zwarte Molen | 127 | 4 | A++ | € 497.500 | € 3.917 |
| Kloosterhof 26 Maxend | 113 | 4 | C | € 495.000 | € 4.381 |
| Anton Derkinderenstraat 15 Balledonk | 85 | 4 | C | € 465.000 | € 5.471 |
| Biezenloop 39 De Hoef 2 | 93 | 4 | A | € 450.000 | € 4.839 |
| Biezenloop 62 De Hoef 2 | 97 | 4 | A+ | € 410.000 | € 4.227 |
| Plein 1969 13 Oranjewijk | 61 | 2 | A | € 369.000 | € 6.049 |
| Weijen 1 Weijen West | 97 | 3 | A | € 340.000 | € 3.505 |