Budget-filter
Koopwoningen onder €600.000 in Bergen (LI)
6 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €600.000 in Bergen (LI)
Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 6 koopwoningen in Bergen (LI). Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Bergen (LI) is € 429.000 (€ 3.545/m²). Een woning van circa 169 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.
Wijken in Bergen (LI)
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Op de Kanijnskamp 1 Wellerlooi Kern | 153 | 7 | A | € 549.000 | € 3.588 |
| Heukelom 19 Afferden Buitengebied | 135 | 7 | G | € 485.000 | € 3.593 |
| Catharinastraat 38 Wellerlooi Kern | 121 | 4 | D | € 429.000 | € 3.545 |
| Molenkampweg 31 Afferden Kern | 107 | 5 | B | € 335.000 | € 3.131 |
| Gochsedijk 134 Siebengewald Kern | 127 | 4 | C | € 335.000 | € 2.638 |
| Murseltseweg 42 Nieuw-Bergen Kern | 89 | 5 | E | € 315.000 | € 3.539 |