databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €750.000 in Bergeijk

9 actieve listings met vraagprijs tot en met €750.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Bergeijk

Wat je krijgt onder €750.000 in Bergeijk

Voor een budget tot €750.000 zijn er momenteel 9 koopwoningen in Bergeijk. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Bergeijk is € 565.000 (€ 4.447/m²). Een woning van circa 169 m² past dus rond uw bovengrens van €750.000.

Wijken in Bergeijk

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat 78 Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat-Dokter Duchateaustraat 162 7 B € 629.000 € 3.883
van den Tillaartstraat 3 Van den Tillaartstraat e.o. 119 3 C € 595.000 € 5.000
Voorthof 5 Dorpsstraat e.o. 120 5 A € 535.000 € 4.458
De Kabouterberg 2 De Kabouterberg e.o. 117 5 A € 519.000 € 4.436
De Uitvang 92 Van den Tillaartstraat e.o. 107 6 A € 498.000 € 4.654
Landjuweel 3 Schutsboom e.o. 94 4 B € 465.000 € 4.947
Burgemeester Magneestraat 12 Molenstraat e.o. 80 3 C € 449.000 € 5.612
Lavendelstraat 25 Jeruzalem 118 6 D € 379.000 € 3.212
Pieter Willemsstraat 26 Van den Valgaetstraat e.o. 91 3 C € 375.000 € 4.121