databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €600.000 in Amersfoort

64 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Amersfoort

Wat je krijgt onder €600.000 in Amersfoort

Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 64 koopwoningen in Amersfoort. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Amersfoort is € 525.000 (€ 5.056/m²). Een woning van circa 119 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.

Wijken in Amersfoort

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Binckesstraat 4 Kruiskamp-Noord 134 4 A € 599.000 € 4.470
Joannes Tolliusstraat 1 Westerstraat e.o. 112 3 A € 595.000 € 5.312
Waalstraat 13 Rivierenbuurt-Oost 96 5 C € 595.000 € 6.198
Noordewierweg 165 Rivierenbuurt-West 139 5 B € 595.000 € 4.281
Zeldertsedreef 17 Centrum / Waterpark 148 4 A € 575.000 € 3.885
Afrikaring 105 Woudzoom e.o. 121 5 B € 575.000 € 4.752
Berkelstraat 14 Rivierenbuurt-West 90 5 C € 575.000 € 6.389
Lorentzstraat 13 Leusderkwartier-Oost 97 4 G € 575.000 € 5.928
Weertmanplein 1 Rustenburg-Zuid 120 6 B € 565.000 € 4.708
Stille Steeg Oost 43 Donken en zanden 129 6 A € 550.000 € 4.264
Sagenlaan 18 Koperhorst 128 6 B € 535.000 € 4.180
Kornwerderzand 6 Donken en zanden 121 6 A € 535.000 € 4.421
Gangboord 94 Kattenbroek-Noord 155 5 A € 535.000 € 3.452
Sikkelkruid 14 Kruidenbuurt 103 4 A € 525.000 € 5.097
Van Bemmelstraat 98 Verhoevenstraat e.o. 89 4 E € 525.000 € 5.899
Trompstraat 52 Kruiskamp-Noord 86 4 C € 525.000 € 6.105
Dintelstraat 27 Rivierenbuurt-West 90 5 A € 525.000 € 5.833
De Vlijtstraat 6 Willem III 95 5 A € 525.000 € 5.526
Juttepeergaarde 9 Hoge Hoven 119 4 A € 525.000 € 4.412
Queekhoven 43 Queekhoven e.o. 119 5 A € 525.000 € 4.412
Willem Mertenspad 22 Elly Takmastraat e.o. 115 6 A € 525.000 € 4.565
Laan van Duurzaamheid 63 Stadskwartier 129 5 A € 525.000 € 4.070
Elsenburg 11 Camera Obscurastraat e.o. 111 5 B € 519.000 € 4.676
Rodderikweg 7 Queekhoven e.o. 108 5 A € 519.000 € 4.806